Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

Loxias said:

said:
Erdoğan’dan WSJ’a: Namert!
“Türk uçağı Suriye hava sularında vuruldu” diye yazan Wall Street Journal gazetesine tepki gösteren Başbakan Erdoğan, “Güvenilir kaynaklar diyorlar, kimmiş bu kaynak? Eğer dürüstsen, samimiysen açıkla. Mert değil, namert yaklaşımla bunu yapıyorlar” dedi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25362970

lan adama sormazlar mı hiç, sen yıllarca "güvenir kaynaklara" dayanarak, askerleri gazetecileri içeri tıktın diye

WSJ DELİKANLI İSE KAYNAKLARINI AÇIKLAR

ADAMSA DOGRU KONUŞUR !!111
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

uçağın hangi koordinatta vurulduğu net işte...akıl var, mantık var değerli kardeşim.

var mi ya hangi koordinatta vuruldugu ile ilgili bilgi? en son bulent arinc in "biz uluslararasi sularda vuruldu diyosak orda vurulmustur" yorumundan sonra pek takip edemedim
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

büyük devletler eğer kapışmak için suriye'nin kuzeyi ve bizim güneyimizi seçmişlerse yakında bir vesile ile Türkiye ve Suriye üzerinden birbirlerini test ederler. Yeni silahlarını, savunma ve saldırı sistemlerini bizim ve Suriye'nin askerlerini birbirlerine kırdırarak denerler.

noldu ceto reyiz?

hani biz cilgin turkleridik?
Sosyal ağlarda paylaş

evet bende yeni gordum simdi...

ama sonra bu haber gozume carpti oha dedim Girdim

SAVAS !!!

Türkiye-Suriye sınırında yangın // Suriye'nin Lazkiye kentine bağlı Keseb kasabasına yakın bir bölgede çıkan orman yangını, Türkiye sınırına sıçradı. Alevler Türkiye sınırını aşınca olaya Türk jetleri değil Türk itfaiyesi müdahale etti.

ve haaaa.. dedim
Kufur ettim ciktim
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Feamer said:

özgür suriye ordusunun icraatlarıymış bunlar:

http://www.liveleak.com/view?i=33b_1339804287

http://www.liveleak.com/view?i=560_1340096305

İzledim videoları çok içler acısı. Gerçekten bu Esad'a mudahale edilmeli.

sarhoş musun abi sen.Esadın muhalifleri yapıyor videodaki şeyleri
Sosyal ağlarda paylaş

mahallendeki kadınları tanıdığın,arkadaşının anasını kaçırıp tecavüz edermisiniz? şu anda suriye de olanlar bunlar değil,iran destekli şebbiha militanları sokaklardan kadınları toplayıp tecavüz ediyor,dün izlediğim bir videoda ey müslümanlar silah yollayamıyorsanız doğum kontrol hapı yollayın diye kadını izleyince gözlerim yaşardı...

eğer bunlar gerçekse ve hala dalga geçenler varsa inşallah başlarına gelirde ne demek olduğunu anlarlar..

:(
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

cetoritto said:

büyük devletler eğer kapışmak için suriye'nin kuzeyi ve bizim güneyimizi seçmişlerse yakında bir vesile ile Türkiye ve Suriye üzerinden birbirlerini test ederler. Yeni silahlarını, savunma ve saldırı sistemlerini bizim ve Suriye'nin askerlerini birbirlerine kırdırarak denerler.

noldu ceto reyiz?

hani biz cilgin turkleridik?

Emperyalizme karşı 7 düvelle savaşırken Çılgın Türkleriz yavru kurt. Emperyalizmin kuklası olup koçbaşlığı yaptırılırken de şamar oğlanıyız. Bakınız: Çuval Olayı. Bakınız: Mavi Marmara Olayı. Bakınız: Suriye'nin düşürdüğü uçak olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...