Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucagimiz Suriye karasularının 8 mil açığına düştü

Editor

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

ya savaş mavaş çıkmaz, bu mal suriyede bunu bildiği için vurdu zaten, çakallar.

kaldıki çıktı, 30-35 yaşındaki adamları suriye-ırak-iran için kimse askere geri çağırmaz.

liseliler düşünsün

ilkokullu musun ya ne demek savaş çıkmaz, iran da suriye de rejimler ya seve seve ya öpe öpe değişecek rusya askeri olarak müdahale etmezse
Sosyal ağlarda paylaş

savaş bizim irademize bağlı ise çıkmaz diyorum,

yine dediğim gibi olaylar türkiyenin iradesi ve tayyipin çapının çok dışında cereyan ettiği için, ben türkiyenin ne gibi olaylar olursa olsun tarafsız kalması kanatindeyim.

ha ayrıca rusyada biraz yavaş müdahale etsin, nereye ne ediyor.

rusyanın sınır komşuları hariç ki oda tartışılır ne kadar sınır ötesi kara hareketı kabiliyeti vardır şu anda, kara kuvvetleri askerleri ne vaziyete dir, bilen var mı? hava güzü ve roket kabiliyeti var ama ne kadar neresi için yeterli olur bilinmez.

rusya ekonomik ve nükler caydırıcılığını kullanacaktır kanatindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

şöyle bi durum var,
bu konu hakkında tsk hükümet ve suriye harici kimse tam bilgiye sahip değil.

bu konu hakkında 30 tane komplo teorisi üretebilirim o yüzden, yani biraz boşa konuşmuş oluyoruz.

ben hala uçağın olmadığını savunuyorum mesela.

güneydoğuda NATO radarları var, yani tüm dünya gerçek bilginin kendine sahip. herkes çatır çatır görür kayıtlardan neyin ne olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

savaş bizim irademize bağlı ise çıkmaz diyorum,

yine dediğim gibi olaylar türkiyenin iradesi ve tayyipin çapının çok dışında cereyan ettiği için, ben türkiyenin ne gibi olaylar olursa olsun tarafsız kalması kanatindeyim.

ha ayrıca rusyada biraz yavaş müdahale etsin, nereye ne ediyor.

rusyanın sınır komşuları hariç ki oda tartışılır ne kadar sınır ötesi kara hareketı kabiliyeti vardır şu anda, kara kuvvetleri askerleri ne vaziyete dir, bilen var mı? hava güzü ve roket kabiliyeti var ama ne kadar neresi için yeterli olur bilinmez.

rusya ekonomik ve nükler caydırıcılığını kullanacaktır kanatindeyim.

trmilitary de tartışılmıştı rusların operasyonel kabiliyetleri suriyede savaşı kaldıramazlar senin dediğin gibi başka çaydırıcı kabiliyeti var onlar kullanılıcaktır kesin ama nereye kadar etkili olur soru işareti bu bölgede herşey bizim elimizde, ne kadar güçlü dik durabiliriz sonucu bu belirler parti'ler arası iç çekişmeyi bırakıp ulusal bir konuda birlik olunursa herşey değişir.
Sosyal ağlarda paylaş

rte konuşup duruyor, yakarız ederiz biz böyleyiz felan diye ama bu kadar saat konuştu ortada bir şey yok! sonuç ne ? ne oldu şimdi adam uçağımızı düşürdü, kurtamar uçağına taciz atışı yaptı felan eeee sonuç ne ? hiç :)

böyle atarlı konuşmalar yapıp , oylarını tazelemekten başka bir şey değil bu
Sosyal ağlarda paylaş

Nato arkanızdayız dedi, ipler kopacak gibi görünüyor. RTE de sınıra yaklaşan her suriye askeri şeyside düşman olarak vurulacak dedi üstü kapalı. Benim anladığım, suriyenin bi uçakta bizim sınırlarda düşer. Olmadı başka bi şey olur suriye savaş neyin ilan eder. Sonra hadi bakalım ayıkla pirincin taşını.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

rte konuşup duruyor, yakarız ederiz biz böyleyiz felan diye ama bu kadar saat konuştu ortada bir şey yok! sonuç ne ? ne oldu şimdi adam uçağımızı düşürdü, kurtamar uçağına taciz atışı yaptı felan eeee sonuç ne ? hiç :)

böyle atarlı konuşmalar yapıp , oylarını tazelemekten başka bir şey değil bu

aynen. bülent arınca spiker soruyor alternatifler neler diye, adam dakikalarca kararlılıkla ilerliycez, adımlar atıcaz ... diye geveliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...