Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Otomatik Vitese Karşıyım" - RTE

Oski

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

tartışmalara gel

"Selamlar, Otomotik vites (1.4 motor) araçlarda iniş aşağı yakıt sarfiyatı sağlamak için boş viteste (N'de mi) mi kullanmak lazım yoksa D de mi inmek gerekli? Bu durum otomatik vitesli araçtan araca değişir mi? Kimisi N de rolantide çalışıp indiği için daha az yakar diyor, kimisi tam tersini... Bilgi lütfen."

türkiye'de şu araba kullanırken "nasıl daha az yakıt harcarım"a yorduğumuz aklımızı başka şeylere yorsak, şimdiye uzaya çıkmıştık...
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

dasaaa said:

"küçük göğüse karşıyım"
dasaaa

hepsini bana verin

abi anlıyorum, ben bu konularda saçma sapan bişiler söyleyip her konuyu saçma sapan bi yere bağlayıp eğleniyorum.

ok.

ama don't feed the troll yahu!
görmezden gelmelisiniz bence.

mesela ben bu senin yukarıda dediğine "ladyboy ve gayleri sana bağladık o zaman şehzadem. orgyden orgye koşarsın, yersin yedirirsin" gibi son derece bir saçma cevap vereceğim falan. konu uzayacak.

ha konu da konu değil ya, cidden otomatik vites kullanma ile arabayı öğrenenlerde bi vasatlık oluyor. lakin bu dediğim adamlar kıçı kırık bi ehliyet sınavından geçmiş adamlar. özetle, kötü araç kullanıyor olmalarının sebebi sadece otomatik vites değil, bu adamlara ehliyet verebilen laçka sistem.

bitti gitti. konu bu kadar.

yine de dont feed the troll.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Minibüsçülere, kamyonetlere ayrı ehliyet gelecekti diye hatırlıyorum ama geldi mi?

Özellikle minibüsçülere mutlaka yeni sert bir düzenleme gelmeli, terör estiriyorlar ayrıcalıklı gibiler yeter artık

Bi insan düşüncelerimi bu kadar mı güzel ifade eder ya

Trafik te

minibüs
taksi
bmv
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...