Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polisten ailesinin gözü önünde babaya dayak.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

Rewendor said:

yetmez ama evet diyen zeka küpleri aihm yolunu kapattı.

ne bu yav ben bunu bilmiyorum, referandumda bunla ilgili bişeyler de mi vardı?

eskiden aihm'e gitmek çok daha kolaydı. referandumlardaki değişikliklerle yargı yolları tıkandı, bir davanın aihm'e gitmesi çok daha güçleştirildi. artık hem bütün hukuk yollarının tüketilmiş olması gerekiyor, hem de o hukuk yollarının tüketilme süresi çok daha uzayabiliyor. bugün haksız yere silivride tutulan subayların aihm'e gidememesinin başlıca sebebi bu referandum değişikliği. düşün artık 3 sene mi oldu 4 sene mi, hala hukuk yolları tükenmedi, tükettirilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ardeth said:

Rewendor said:

eskiden aihm'e gitmek çok daha kolaydı. referandumlardaki değişikliklerle yargı yolları tıkandı, bir davanın aihm'e gitmesi çok daha güçleştirildi. artık hem bütün hukuk yollarının tüketilmiş olması gerekiyor, hem de o hukuk yollarının tüketilme süresi çok daha uzayabiliyor. bugün haksız yere silivride tutulan subayların aihm'e gidememesinin başlıca sebebi bu referandum değişikliği. düşün artık 3 sene mi oldu 4 sene mi, hala hukuk yolları tükenmedi, tükettirilmiyor.

baya iyi yedirmişler o zaman ben böyle maddeler olduğunu bile farkında değildim olay sadece HSYK ile ilgili sanıyordum ama adamlar total kontrole oynamış resmen. Tam olarak maddeleri biliyor musun referandumda yer alan bunla ilgili?
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben sıra sıra yazmıştım zamanında bu foruma o tehlikeli maddelerin hepsini.

madde aşağı yukarı şöyle,

eskiden direk olarak aihm e gidebiliyordun.
artık önce tr içinde çözmeye çalışıyorsun 2-3 basamak var işte. Kimbilir ne kadar süre beklemen gerekiyo onun için. Eğer ordan sonuç alamazsan aihme gidebiliosn
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Rewendor said:

Ardeth said:

Rewendor said:

baya iyi yedirmişler o zaman ben böyle maddeler olduğunu bile farkında değildim olay sadece HSYK ile ilgili sanıyordum ama adamlar total kontrole oynamış resmen. Tam olarak maddeleri biliyor musun referandumda yer alan bunla ilgili?

Suark açıklamış, tam maddeyi bilmiyorum. Referandum öncesi burada bi pdf dosyası paylaşılmıştı referandum neleri kapsıyor ne değişecek falan diye, o dosyadaki değişiklikler kısmında yer alıyordu. Ben de oradan okudum, sonra sağdan soldan da duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

valla ben sıra sıra yazmıştım zamanında bu foruma o tehlikeli maddelerin hepsini.

artık önce tr içinde çözmeye çalışıyorsun 2-3 basamak var işte. Kimbilir ne kadar süre beklemen gerekiyo onun için. Eğer ordan sonuç alamazsan aihme gidebiliosn

ahah referandum şu ülkenin başına gelen en komik şeylerden biri olabilir. halka kendi elleriyle darbe yaptırdılar resmen hahaha bi ara hangi kurumların üyelerinin 2/3ünü HSYKnın seçtiğini listelemek lazım o zaman boyutları daha iyi anlaşılır heh
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

aihm 2in kendi iç protokolü var, kanun yollarının tüketilmesinin beklenmesinden fayda sağlanamayacağı anlaşılırsa iç hukuk yollarını tüketmeden başvuru kabul ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...