Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polisten ailesinin gözü önünde babaya dayak.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

nomsaR said:

hayvan herifler ya. bir de götlü göbekli hepsi senin neyine darp etmek.

orada tartışma 4 erkek dolusu bi araçla çıksaydı görürdük polisleri.

bi halt edemezler, travestinin teki bir kadını döverken (elinde bıçak mı ne vardı tam hatırlamıyorum hayati tehlike vardı kısacası) iki tane polis 10 metre uzaktan "yapma" demekten öte bir eylemde bulunmuyorlardı. halbuki gösterici bir öğrenci olsa orda tekme tokat dalarlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan noluyo bu insanlara be.

hayır bu adamlarda bizimle aynı yesilcam filmlerini izleyerek büyümedimi? nereye kayboldu bu adamların ınsanlığı, sağ duyusu, sefkati?

komik olsun diye sölemiyorum, cok ciddi sölüyorum. sunu yaparken biride: "ulan biz napıyoruz böle, canım ailemdeki gibi sevgilisinin önünde tarık akanı orataya alıp döven adamalar gibi olduk" demiyomu?

cidden bi gariplik var ortada, nasıl bu kadar silinir bi insanın cocukken beynıne kazınmıs olması gereken masum şirin duygular.

ulan cocuğunun karısınınn yanında dövmezsin birini yanı, babandan dedenden amcandan dayından duydun bunu, lisede orta okulda muhabbetini ettin, attın tuttun "sen karına dua et, cocuğuna dua et sonra hesaplasıcaz" dedim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

Suark said:

vaaaaaaaaaaaaaay

http://www.ensonhaber.com/5-emniyet-gorevlisi-aciga-alindi-2012-06-20.html

açığa almışlar

bu tarz olaylardan aldıkları ufak cezalar hayatları boyu komiser olmalırını, veya daha nitelikli bir polis pozisyonuna geçmelerini engelliyor.

sabit memur kalıyorlar.

ne yazıkki öle olmuyo be abi, acığa alın emri gelen yerden yine özel emir geliyo bilmemnereye alalım arkadasları diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde karakolluk bir işim oldu, 20-25 polis mevcudu falan vardır heralde. Gelip giden sivilleri saymıyorum ama o 25 inden en az 20 si ile muhattap olmuştum içlerinden sadece 2 tanesi, amir ve biraz yaşlıca olanı hem insaniyet hem de polis kavramı olarak güvenilirdi. Diğerlerini özellikle genç olanları yoldan çevirip mi polis yapmışlar bilemedim

Eskiden en azından halden anlayan işinin ehli babacan polisler olurdu onlarda azalıyor iyice
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

polislik artık başka alanlarda katma değer yaratabilecek becerisi olmayan insanların seçtiği bir meslek oldu.
yeni polislerin hepsi kurtlar vadisi kuşağından.

Kurtlar Vadisi ve Hababam Sınıfı, bir kuşağa bunlardan daha fazla zarar veren yapım çıkmaz herhalde daha.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle şunu belirtmek isterim ki kesinlikle bir polis devleti değiliz,olabildigine cagdas,ileri demokratik ve cok şiriniz,bu olay da münferit.

polisin içine sızan ergenekon yapılanması ve yardakçı cehape zihniyeti bakın %99 u müslüman ve islam ahlakına göre yetişmiş nur dolu vatandaşlarımıza neler yapıyor

Olay yerine gelen onlarca polis, eşinin ve çocuklarının gözleri önünde şahsı öldüresiye dövdü. Eşinin yalvarmasına aldırış etmeyen polisler, yerde yatan şahsa tekme ve

Olay, Fatih'te önceki gün saat 02.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre; sokakta seyreden polis otosu, karşıdan gelen araca yol vermiş gibi yapıp aracın önünü kesti. Otomobilde eşi ve çocukları bulunan sürücü ile polislerin arasında yol verme tartışması yaşandı.

Bir vatandaşın cep telefonuyla çektiği görüntülere göre; polisler tartıştığı şahsa önce vurmaya başlıyor. Bu sırada olay yerine çok sayıda resmi polis yığılıyor. Polisler, sürücünün eşinin çırpınışlarına aldırmadan şahsı yere yatırıp dövmeye başlıyor. Hızını alamayan bazı polisler ise kemeriyle yerde yatan şahsa vurmaya devam ediyor. Ayağa kaldırılan sürücü önce tenha bir yerde, ardından da polis aracında dayak yemeye devam ediyor. Polisler, baygın bir halde yatan şahsın yardımına gelen esnafları da olay yerinden uzaklaştırıyor. Eşi ve çocuklarının gözleri önünde dayak yiyen şahıs, polis aracına bindirilerek gözaltına alınıyor.

Bu arada, olayı doğrulayan mahalle esnafı, basın mensuplarına konuşmaktan kaçındı.

Vali Mutlu: Suçu olanlar varsa gereğini yapacağız

Fatih'te ailesiyle birlikte aracıyla seyreden sürücü ile polisler arasında yol verme tartışması sonrasında yaşananlar hakkında İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu olayın soruşturulduğunu söyledi. Olay hakkında internet üzerinden kendisine bilgi ulaştığını kaydeden Vali Mutlu, “Durumun incelenmesini ve konunun ne olduğunun süratle değerlendirilerek emniyetimizle bağlantılı olarak çözeceğiz. Süratli bir şekilde soruşturup konunun mahiyeti ve ilgililer hakkında ne yapmamız gerekiyorsa değerlendirme aşamasındayız.” diye konuştu.

Vali Mutlu, suçu ve kusuru olanlar varsa haklarında gereken işlemin yapılacağını kaydetti. Vali Mutlu şöyle konuştu: “Böyle bir bilgi geldi ama henüz görüntüler ulaşmış değil. Görüntülere de bakacağım, dolayısıyla vatandaşa karşı görevlerini yaparken yanlış uygulamalar içinde olan bir tutum ve davranışa girilmişse görüntüleri şuan bilemiyorum bütün detaylarıyla konuyla ilgilenip soruşturacağız. Ne yapmamız gerekiyorsa onu da net olarak yapacağız.

(CHA)

link
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

throine said:

polislik artık başka alanlarda katma değer yaratabilecek becerisi olmayan insanların seçtiği bir meslek oldu.
yeni polislerin hepsi kurtlar vadisi kuşağından.

artık değil, çok uzun zamandır böyle bu.

10 yıl önce falan bi polis demişti bana bunu, "başka iş bulamazdım" demişti tam olarak. belki 10 yıldan fazla olmuştur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...