Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

40 derece havayı görünce bu hafta nasıl geçicek diye düşünürken bi anda dolu yağmaya başladı, fırtına geldi.. 2 saattir gök gürlüyor
ama bu hafta nasıl geçicek günlük?

aslında işe gitme derdim olmasa otel odamdaki çalışma masamda ve 8 yastıklı dev yatağımca koca ekran tv izleyerek geçirebilirim tüm haftayı
Sosyal ağlarda paylaş

az önce gördüm, adam bişiler yazmış
".... bu haftasonunu bana yaşatan eşime teşekkürler."
altında karısından yorum:
"hayat eşinle güzel."

dişhekimi hedehörö höröhere kendisoyadım bideeşiminsoyadı

ilk defa meslek ile açılan facebook account gördüm abi.
"ekşi sözlük yazarı" tabiri aklıma geldi
Sosyal ağlarda paylaş

kaldi 4 günü okul bitiyor. cumadan sonra hollanda da 4 gün karili kizli kutlama yapicaz. envayi cesit icki vs alindi bile. sarhos bisiklet sürme ve ciplak denize girme ilk gecenin atraksiyonlarindan. soyunmali poker olayinida kendi odamda kizlarla yapmayi düsünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

kızlar büyük göğüslü mü?

olayi hemen anlatayim. gecen hafta aksam bulustuk sinifca. iste ayrintilar konusulacak kim ne alacak kim kimle gidecek vs vs. Bu arada bizim siniftan bir arkadas bana. Aga gitmisken amsterdam red light district yapalim dedi. Salak kizin birinde " eee ben o cilekli prezervatifleri bosunami aldim. neden paranizi bosa harciyorsunuz" dedi. Kiz güzel degil 22 yasinda (en azindan benim tipim degil) ama gögüsleri kocaman al bütün gün oyna, öyle güzel. Kizin zaten niyeti bastan bozuk, birisiyle sevisecek ama kimle.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

dasaaa said:

kızlar büyük göğüslü mü?

olayi hemen anlatayim. gecen hafta aksam bulustuk sinifca. iste ayrintilar konusulacak kim ne alacak kim kimle gidecek vs vs. Bu arada bizim siniftan bir arkadas bana. Aga gitmisken amsterdam red light district yapalim dedi. Salak kizin birinde " eee ben o cilekli prezervatifleri bosunami aldim. neden paranizi bosa harciyorsunuz" dedi. Kiz güzel degil 22 yasinda (en azindan benim tipim degil) ama gögüsleri kocaman al bütün gün oyna, öyle güzel. Kizin zaten niyeti bastan bozuk, birisiyle sevisecek ama kimle.

burdakızlarteklifediyo
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...