Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

3DS XL biraz fırsat bulup oynadım dün, tek oyunum var şimdilik Zelda, birde fire emblem demoya baktım.

Valla gayet başarılı alet.

Zelda beni epey oynatır sanki, henüz pek vakit bulamıorum ama temmuzdan sonra iş yerine getirir burda oynarım aleti.

akşam mario kart ve resident evili alıcam. 2-3 oyun olsun, kenarda 40 liraya buldum ucuz geldi sağda solda fiyatlara göre.

Vitada çok kararsızdım ama pişman olmadım evet ekran çözünürlüğü kötü aletin ama nintendo sesler felan nostalji oldu biraz :D.

Şeyi soracağım, 2-3 sayfa arkada sacrolashin aldığı kart güncel sisteme bir zarar vermez değil mi nintendo clubdan ban yeme felan gibi.

DS oyunları bildiğin beklio beni artık yazın saatlerce oynarım
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Amerika'dan xl aldım bir tane dün, fire emblem ve monster hunter ultimate 3 aldım bir de yanına.

Burdan dönmeden önce şu region işini öğreneyim dedim; Türkiye'deyken bu alete nasıl oyun alıcam mesela? E-shop'a hazır burdayken dalayım mı belli başlı güzel oyunları alarak? Özellikle tavsite edilen oyun varsa onu da öğrenebilirim.

İkinci el Call Of Duty vardı 7 dolara, çok ucuz geldi oyun kötü heralde dedim hata mı yaptım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Daha yeni aldigim icin cok tavsiyede bulunamam. Tales of the Abyss ve Fire Emblem aldim daha sadece buyuk isimler olarak, ikisi de cok guzel.

Ama buraya geldiginda kartus alamayacaksin, Amerika'dan getirtmen gerekecek. eShop olarak da USA kullanacaksin hep.

Sunlari aldim bir de iste:

Shantae: Risky's Revenge
The Legend of Zelda: Oracle of Ages

Sirada alacagim oyunlar sunlar:

The Legend of Zelda: Link's Awakening DX
Liberation Maiden
Zero Escape: Virtue's Last Reward
Hana Samurai: Art of the Sword

Aldigim dort oyundan da tamamen memnunum. Bunlara da bakacagim onlar bittiginde.

Tales of the Abyss al derim ama, eShop'da yok o. Buradan bulman zor olur, kartus oldugu icin fiyat da artabilir ilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...