Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakimlik sınavında kopya

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

throine said:

Çok akılcı düşünüyorsunuz, objektiflikten geçilmiyor.

Dondurma satışlarının ve boğulma vakalarının aynı dönemlerde artıp azalmasıyla dondurma satışlarının boğulmaya neden olduğunu iddia etmek gibi tıpkı.

Hem akpli, x kurumda çalışıyor, y derneğine üye. O halde kesin kopya çekmiştir.
Kanıt var mı diye sorarsın, yoktur. Akp'li ve 80-90 almışsa kopya çekmiştir der geçer üstüne akılcı düşünce, objektiflik dersi de verir. lol

bir kişi değil. adamlar kanka arkadaş şu bu, aldıkları puanlar nerdeyse aynı. bu bir değil iki değil bir sürü.

yazılanları bi okusan sen de utanırsın da neyse. belki de utanmazsın sen bilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlardaki kafa ortaçağ kafası. halka anlamadıkları dilde çağrı yapıp işin özünü saklıyorlar yoksa hurafeleri ve rantı nasıl sağlayacaklar?

"nutella yerim" said:

MİLLETE LATİN ALFABESİ ÖĞRETİP EZANI TÜRKÇE YAPTILAR ÜHÜHÜHÜHÜ

cemaatin ahırı olan trt den bir video

http://www.trthaber.com/videolar/tam-18-yil-ezan-boyle-okundu-7739.html

iyi seyirler
Sosyal ağlarda paylaş

bu başlık için söylemedim ki onu sayın süper zeka,

algıyamadın galiba, geçmişin hakkında konuşuyorum.

en goygoycu yıldıray oğur bile bahsetmiş senin gibiler hakkında
http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=308926369197419&id=702166583

yogur said:

Bu yazıyı yazıp yazmamayı düşündüm. Ama sonra “Önümüze gelen başbakanımızı eleştirene bir tekme” diye omuz omuza vermiş ergen veletler gibi dolaşan ve her konuda sürpriz bir şekilde iktidarla aynı düşünme alanında tesadüf rekorlarını altüst edenlerin “usta yer mi bunu” lümpenliğine doğru yuvarlanan üsluplar beni Kürt meselesinden bile daha acil bir sorunumuz olduğuna ikna etti: Bu ülkede hakikat karşısında eğilip bükülmemenin bedeli gittikçe büyüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

bir kişi değil. adamlar kanka arkadaş şu bu, aldıkları puanlar nerdeyse aynı. bu bir değil iki değil bir sürü.

yazılanları bi okusan sen de utanırsın da neyse. belki de utanmazsın sen bilirsin.

Bir şeyin bir diğerinin nedeni olduğu söylemek için bu şeyin doğruluğunu sınaman gerekir. Burada bu yok varsayımlarla "akpliyse, x ise y ise kopya çekmiştir deniliyor.

lys-ygs'de ilk 500'e giren kardeşler de tanıyorum. oğluyla aynı fakültede okuyan baba da tanıdım. bunun gibi onlarca örnek var. sen çıkıp bu adama siz iki kardeş ilk 500'e girmişsiniz o halde kopyacasınız diyebilir misin?
mantıklı geliyor mu sana? yoksa akpliyse vurun kahpeye durumu mu var?
Sosyal ağlarda paylaş

azıcık mantıgın olsa şu verilerden cok kolayca sonuca ulasabilirsin ancak sen tutup tam aksine MANTIKLI GELİYOR MU? diye soruyorsun
Evet mantıklı geliyor bu kadar basit bir şeyi çözemiyorsun kanıt kanıt diye tutturmuşsun gerek yok ki kanıta, bu kadarı yetiyor be cidden.
senin bu sonuca varamaman bizim mantıksızlıgımızdan degil senin eksikliginden kaynaklanıyor .üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

bak güzel arkadaşım.

said:
)sınav 1.'si ve 2.'ncisi; a.k. 93.5 ? a.n.k 93.2 puan alıyorlar. evli oldukları anlaşılıyor, akp merzifon belediye meclisi üyesi?

süper zeki karı koca, ama merzifonlular. heh

said:

sınav 16 ve 17'ncisi; m.k 89.9 ? m. k 89.6 puan alıyorlar. evli

said:
f.ç ve a.ç'nin konumu; f.ç 81.6 ? a.ç ise 82.9 puan almışlar. evli

said:
m.s.ö ile ö.m.e'nin konumu; m.s.ö 92.5 puan alıyor. ö.m.e 92.2 puan alıyor.
her ikisi de samsun güven tahkim ve hukuk derneği üyesi.

said:
s.k ile t.k'nın konumu; s.k 88.6 puan, t.k ise 80.9 puan alıyor. konya denge hukukçular derneğinde birisi genel sekreter, diğeri ise sayman?"

bu sınava giren adamlar sıradan okulu yeni bitirmiş öğrenci değil. bunlar avukat. ne hikmetse karı koca olanların birisi 95 alıpo diğeri 80 almıyor. hep aralarında 0.1-0.2 puan var. şu tablodan kıllanmıyorsan, için rahatsa cidden psikologa falan git. bazı insanlarda kemalist kişilik bozukluğu oluyor böyle her boku atatürk'e bağlıyorlar falan. sende de tayyibist kişilik bozukluğu var. peygamber gibi görmeye başlamışsın adamı. bir tedavi ol.
Sosyal ağlarda paylaş

neyi özetliyor arkadasim?
adam gibi cevap veremeyecek kadar cümle kuramıyorum de cık git
okudugunu anlamadigini anladık
sabit bi kafa yapısıyla bilgisizlikle konusmaya calistigini anladık
bazı şeylere tam hakim olamamandan ötürü küçük düştüğünü gördük
işine gelmeyen şeylere cevap vermeyip kaçtıgını da biliyoruz
ancak bu kadar da düşmeseydin be.ne demek istediğini anlatamayacak kadar acizsen daha kim ne diye cevap versin sana anlayamıyorum ki
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Fistan said:

gerek yok ki kanıta,

bu bile olayı özetliyor aslında.

Bir ülkede hakimlik sınavında adayın birine başbakan kim diye sorup diyerinden arapça çeviri yapması isteniyorsa.

Adaylar kamera kayıtlarını gösterip bu duruma itiraz ediyorlarsa.

Adayların itirazına kızan hükümet kanun çıkartıp mülakatların videoya çekilmesini engelliyorsa

gerek yok kanıta öküz olsan yine ne olduğunu anlarsın. Öküz kadar olamayanlara lafımız yok.
Sosyal ağlarda paylaş

100 kişiden 24 kişi soktularsa yine iyi, asdfas

Durum kötü gerçekten.

aente said:

throine said:

chp'ye kemalistlere, ulusalcılara falan karşı olmanı anlayabiliyorum da,

1)sınav 1.'si ve 2.'ncisi; a.k. 93.5 ? a.n.k 93.2 puan alıyorlar. evli oldukları anlaşılıyor, akp merzifon belediye meclisi üyesi?

2) sınav 16 ve 17'ncisi; m.k 89.9 ? m. k 89.6 puan alıyorlar. evli oldukları anlaşılıyor, erzurum'daaynı adreste avukatlık yapıyorlar?

3) sınav 50'ncisi; b.m.s 85.6 puan alıyor. yukarıda 2. sırada sözü edilen erzurum adresiyle aynı adreste oldukları görülüyor? asıl işisarraflık ? avukatlık ile ilgisi yok? tanıyanlar memurlar net de "uyap'ta adına dava kaydı dahi yok" şeklinde not düşmüşler. aynı bürodan 3 kişi sınavı kazanıyor.

4)a.k ve n.k'nın konumu; a.k 86,8 - n.k ise 81.7 puan almışlar. kahramanmaraş'ta aynı adreste görünen bu kişilerin muhtemelen kardeş oldukları anlaşılmaktadır.

5) h.b ve o.b'nin konumu; h.b 83.4 - o.b ise 82.1 puan almış görünüyor. adres istanbul, büro adresleri aynı muhtemelen evli oldukları anlaşılıyor.

6) f.ç ve a.ç'nin konumu; f.ç 81.6 ? a.ç ise 82.9 puan almışlar. evli oldukları biliniyor, adres erzurum olarak görünüyor.

7) t.a ve s.k'nın konumu; t.a 82.5 ? s.k 87.2 puan alıyorlar. konya'da aynı büroda çalışıyorlar.

8) s.a 'nın konumu ; 93 puan almış görünüyor, kahramanmaraş akp merkez ilçe yönetim kurulu üyesi?.

9) h.k'nun konumu; 92.8 puan almış görünüyor. kahramanmaraş ? twitter hesabının cemaat bağlantılarıyla dolu olduğu tespiti var.

10) m.s.ö ile ö.m.e'nin konumu; m.s.ö 92.5 puan alıyor. ö.m.e 92.2 puan alıyor.
her ikisi de samsun güven tahkim ve hukuk derneği üyesi.

11)e.g'nin konumu; e.g 91.7 puan almış görünüyor. akp amasya ? suluova belediye başkan adayı?

12) s.k ile t.k'nın konumu; s.k 88.6 puan, t.k ise 80.9 puan alıyor. konya denge hukukçular derneğinde birisi genel sekreter, diğeri ise sayman?"

şunu okuyup, böyle bir devirde, daha önce bu kadar örneği varken,

tesadüftür ya, ehe diyecek kadar gerizekalı ya da yavşak olmanı anlamıyorum.

anlamadığım için soruyorum hangisisin :SSSS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...