Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i7 950 - x58 sabertooth desktop pc

Cacik

Öne çıkan mesajlar

DareJedi said:

Evet bu konuda hem fikirim dh pazarı tehlikeli ama işini bilene sorun yok 1 yıldan fazla geçti ikinci el 570gtx için 500TL ödemiştim gayette sorunsuz alışveriş oldu.

işte herzaman o kadar şanslı olmayabilirsin, burdakilerin çoğu birbirini gerçek hayattada tanıyan tipler, 2 arkadaşa sorsam şu kimdir diye güveniyorsun rahat bi şekilde, işi şansa bırakmıyorsun

Nessaftw said:

Cacik yaz aylarında 2. el satışı epey durgun oluyor onu da hesaba katacak olursak 2.000 tl üzerinden satış hele de pati gibi bir forumda zor haberin olsun. DH üzerinden ilan açmayı denedin mi ? Ayrıca sanalpazar üzerinden de şansını denemeyi ihmal etme.

Bol şanslar ve iyi satışlar.

DH da denemedim biraz önyargılıyım oraya, gg, sanalpazar fln düşündüm ancak bütün halde alıcı çıkacağını düşünmüyorum , parça parça koymak lazım oda 2 parça gider gerisi kalırsa bana yarardan çok zararı olur, genede bütün olarak koymayı deniyeceğim son çare.

yabancıya gitsin istemiyorum o yüzden patiden alan çıkarsa diye bekleyeceğim biraz daha :) zaten eylüle kadar satsam sorun değil, vakit bol
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
sistem tuzlu olunca 2k gibi fiyatlar dönünce millet taksit imkanı ister doğal olarak, taksit olarak da 1-2 taksit fazla verip sıfırını almak ister. 2k gibi bir parayı çıkarıp nakit verebilen adamların çoğu da zaten sıfırını da nakit alabilecek güçtedir. Dolayısıyla ikinci elde yüksek fiyatlı ürünün işi çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

fiyatlar düştü kırdım fiyatı gibi bir yorum yapmışsın yukarıda,
ben o zaman hesapladığımda 2760 dı peşin fiyatına en ucuz fiyatlarla, teknofiyattan bulabildiklerimle,
Şimdi hesaplarmısın 50-60 lira civarından fazla oynayacağını düşünmüyorum.
bir diğer durum ise bahsettiğin fiyattan satıcağıma kasayı kullanmaya devam edeceğimi ztn öncedende söylemiştim.
teklif olarak ise evet sen ve bi kişi daha teklif verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim fiyat kırma sebebim kendim zaten sıfırını alabilecek tutara yaklaşmam nakit olarak birde teknolojik olarak üst seviye ürünlerin çıkmaya başlaması. Tabiki ben alacağım diye kaide en başında da yazdım umarım istediğin fiyata alıcı bulabilirsin diye ama bir yandan da teklifimi sundum belki gün gelir nahlet ossun verdim gitti dersin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...