Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galaxy S2, S3 ve iPhone 4S üçgeni

benjani

Öne çıkan mesajlar

vadaa said:

Loxias said:

Cheaz said:

Çok para vermeye gerek yok bence , S2 fazlasıyla iyi

+1

+2

-2

android de kullandım ama şu anda ios kullanıyorum farklar inanılmaz. photo editingten tutunda, müzik app lerine kadar android çöple doluyken ios ta hep kullanıma öncelik verilmiş. harbi lan bunu kullanınca daha iyi oluyor diyorsun. o yüzden verdiği parayı da hak ediyor apple ürünleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

açılın adam 3 yıldır 5800 kullanıyormuş, onu en iyi ben anlarım

http://clean.alltheragefaces.com/img/faces/png/sad-i-know-that-feel-bro.png

hahaha

abi ben hediye ettim geçen sene birine. alan adam bile burun kıvırdı. ilk çıktığında heyecan yapıp almıştım, it gibi de savunmuştum sonra iphone u keşfettim.

ve bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

vadaa said:

Loxias said:

Cheaz said:

Çok para vermeye gerek yok bence , S2 fazlasıyla iyi

+1

+2

+3

Ben de yıllardır kullandığım htc hd2'yi (android 2 kullanıyorum hatta) değiştirmeyi düşündüm ancak kullandığım uygulamalr değişmeyecek. Hatta bir kaç ay sonra hevesin geçince mail/internet/facebook/twitter vb 3, 5 uygulama dışında bişey kullanmıyor olucaksın. Bunlar için de yüksek işlem gücüne falan gerek yok.
Galaxy S2, android 4 sürümü ile gayet güzel çalışıyor. İşlemci RAm vs gibi kağıt üstündeki eksikliklere pratikte zaten ihtiyaç duymayacaksın, gereksiz para verme.

Bir de iphone sahiplerinin android uygulamaları çöp demesi de ilginç, iphoneda sanki hiç çöp yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...