Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

06.2012 şu an paranın alabileceği en iyi telefon

Black_Hand

Öne çıkan mesajlar

Nerdeyse 3 senedir HTC HD2 kullanıyorum, resmen joker gibi bir telefon. Son derece memnunum. Bu yaz sonunda abisi HTC One X'e geçmeyi düşünüyorum.
Bu telefonlar kurcalamayı seven, sıkılıp, bıkmadan uğraşmaktan hoşlananlar içindir. Bu telefonları güzel yapan da budur.
Amaaan be banane, hiç uğraşamam dersen Ayfon.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

işte benim en az kullanacagım özelligi telefon özelligi olacak.(çok saçma bir cümle oldu)
applicationların paralı olmaması lazım, bol olması lazım.

@scorch
2 gündür arada htc one x ile one s kıyaslamaları okuyorum.
bu one x(e?) ne oluyor ''e''

@Laorx
s3 okudugum yazılardan anladığım kadarıyla, tam olmamış sanki.

@reyou

wp7 tel os olarak tutunabilecek gibi mi sence ?

Sensation serisinin yenilenmiş versiyonlari xe ve xl farkı şu

Xe sensationun aynı kasası extrasi yeni işlemci yeni pil soundbeat ve fazla ram performans yani 1080p video cekebilio fln

Xl samsung note gibi ışte performansı xe den az gösteriş cihazı

One x de sensation xe den bir gömlek üstün hali ışte özellikleri fln bakımından

Ama yine de diyorum ne için kullanicagina bağlı suan telefondan yaziorum ışte ama sinir sahibi ediyor sensation xe ki düne kadar en performanslı androidlerden biri idi samsung galaxy s2 den iyiydi yani o hali ile bile bi iphone4s değildi fotoğraf çekimi video çekimi ve internette gezmek için

Müzik dinlemek film izlemek için harika ama mesela
Sosyal ağlarda paylaş

telefonu alır, sadece alır kullanırım, beni uğraştırmasın, düzgün çalışsın, app bol olsun -- iphone.

telefonu alırım, her tarafını kurcalarım, meraklıyım, kafayı yerim customization ile, app bol olsun -- android, tercihen htc one serisi veya galaxy nexus

telefonu alırım, riske girmeyi severim --wp7'li nokia lumia'lar.

bana sorarsan: iphone.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
babam kendine xperia s almış. elleştim bu gün cihazla, oldukça kaliteli gibi malzemesi.

daha önceden galaxy note a bakmıştım bir teknomarkette ve şimdi ikisini kafada kıyaslayınca, galaxy note çok kalitesiz geldi.

bilmiyorum ne kadar yanlış bu düşüncem.(sadece elde verdiği hisse göre yazdım)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...