Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

takım elbise

erucalavera

Öne çıkan mesajlar

Boyner'ler de Beymen ve Network takımlarda çok büyük indirim oluyor bazı zamanlarda, bir göz atmanı tavsiye ederim.

Ben Nişanım için Beymen'de bir takım beğenmiştim, çok pahalı gelmişti fiyatı. Aynı takımı aynı alışveriş merkezinde tek beden kaldığı için Boyner'den %50 fiyata aldım. Bu tip bir şey seninde başına gelebilir, çok da güzel olur. (:
Sosyal ağlarda paylaş

viaport'ta iyi indirimler oluyor. geçen 350'ye cacharel aldım gayet güzeldi. bi tane de altınyıldız aldım 160gibi bir şeydi. biraz iyisinden biraz orta hallisinden alacaksın duruma göre giyeceksin. iş için gerekiyorsa ve hepsini iyi alırsan işin var =) en azından yeni mezun adamı zorluyor =P
Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar damatlık gibi de dursa siyah takım içine beyaz gömlek, metalik gri bir kravat en sevdiğim kombinasyonlardan.

lacivert, dokusuna bağlı olarak gri renkli takımlarda hoş. kahverengi çok memur işi duruyor. beyaz çok zengin işi duruyor (komple beyaz)

ben geçen ay kiğılı'dan aldım bir tane takım, 300 lira gibi bir şey vermiştim sanırım. çalışmaya eylül ayında başlıyor olacağım için öyle uçuk rakamlarda takımlara bakmamıştım. işe başladığımda da 500 lira'dan fazla vermek istemem açıkçası, oturur beklerim fiyatlar inene kadar lül
Sosyal ağlarda paylaş

bizim oralarda montana diye bi yer var. geçenlerde ordan aldım, gayet de kaliteli kumas kullanıyolar. satıcı kadına sorduğumda beymenin yan firması olduğunu söylemişti, ne kadar yalan ne kadar gerçek bilemicem. Kaldı ki oraya uğramadan önce beymen'e de uğradım. Kumasları hakkaten aynı gibiydi. Dokunduğunda en azından aynı hissiyatı veriodu. Ceket ve pantolon ikilisine 750 tl çekince fakir-o-meter kırıldı zati. Montana dediğim yerden ceket, paltun, gömlek, kravat toplamda 310 tl ye geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

siyah ya da navy alacaksın, ingiliz kesim alacaksın.
3düğmeli değil 2düğmeli bişiler al.
çizgisiz al, düz renk olsun. yaka kesimleri geniş olmasın.
düğmesini önden bağladığında kat kat diagonal çizgi yapmaması lazım. elbette üstüne de oturmalı. bileklerinin uzunluğunu kontrol et.

illa kasıcam diyorsan superwool olaylarına da bakabilirsin ama çok gerek yok hani ilk takım elbise için.

paran oldukça alacaksın ne de olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

viaport'ta iyi indirimler oluyor. geçen 350'ye cacharel aldım gayet güzeldi. bi tane de altınyıldız aldım 160gibi bir şeydi. biraz iyisinden biraz orta hallisinden alacaksın duruma göre giyeceksin. iş için gerekiyorsa ve hepsini iyi alırsan işin var =) en azından yeni mezun adamı zorluyor =P

olivium cacharel baya indirimdeydi geçen hafta sonu.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

3-5tane takım elbisen olmadan şöle bi double breasted kesim alma.

zaten hiç böle bi italyan hiç alma.iri-kaslı vs değilsen hiç hiç hiç hiç alma. o kadar diyeyim. canali falan alacak değilsin sonuçta.

zaten takım elbise konusunda kadından da tavsiye alma, iyi bir takım elbise gardrobu toplamak istiyorsanız yavaş gitmelisiniz. ekstrem şeyler alarak başlarsa sıçarsın doğrudan. charcoal - navy bi takım elbise alarak başla.
omuzları iyi oturmalı, ensesinin arkası toplanmamalı, omuzlarını hafif ileri topladığında arkası çok gerilmemeli,düz dururken önden toplanmamalı, omuzları çok yüksek olmamalı etc.
iyi bir beyaz gömleğin olmalı ve takım elbise ile uyumlu kemer ve kravat. sonrasında yaşadığın yere uygun olarak bi orta ağırlıkta takım elbise alırsın. mevsimlik. bir de yaz için tropical dedikleri hafiflerden alırsın. sonrasında açık renkli bir ceket alırsın, bundan sonra da açık gri bi ceket alırsın.

böle devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...