Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wolf team oyuncularına soru

KralKatili

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

Krysis said:

spherenin ardından runuo versiyonu o teoriyle yaratıldı işte, sürekli pvm yapıyorsun her öldürdüğün yaratığın bi şey düşürme şansı var, bi tane daha bi tane daha derken zevk almazken bile oynamaya devam ediyorsun oyunu, wow da, sonraki tüm mmorpgler de o mantık üzerine kuruldu işte

bone da tam fail oldu arada

bir fps oyununa mmorpg demek, wolf team'i ultima serisiyle eş tutmak,
buna rağmen gelip bana "tam fail oldu" demek...
priceless.
geri kalan her şey için mastercard.

bu arada o dediğin şeyin mmorpg'yle alakası yok, sen mmorpg'yi yanlış anlamışsın.

wow mmorpg değil de ben mi bilmiyorum? runuo'yu da wolf team'le eş tutuyorum evet, çok anın olabilir runuoda ama 2sinin mantığı aynıdır olay bu

edit: wolf team'e mmorpg de demişim ben? niye her gereksiz eleştiri getiren bunu söylüyor, okuduğunuzu anlamıyorsanız dönün bir daha okuyun, zira benim yazdıklarımdan çıkmayacak anlamlar çıkarıyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Krysis said:

Bone said:

ultima ile wolf team'i yanyana koymak?

anlayan anladı.

spherenin ardından runuo versiyonu o teoriyle yaratıldı işte, sürekli pvm yapıyorsun her öldürdüğün yaratığın bi şey düşürme şansı var, bi tane daha bi tane daha derken zevk almazken bile oynamaya devam ediyorsun oyunu, wow da, sonraki tüm mmorpgler de o mantık üzerine kuruldu işte

diğer arkadaşım evet sil ultimayı ben sildim :)

bone da tam fail oldu arada

edit: tam tayyip stili olmuş abi cevabın tekrar okudum da sdf

sphere runuo felan diyosan zaten orda wwar biş sorun bi bilgisizlik
sphere ve runuo emulatordur
programların adıdır serverda kullanılan
ultima online 2nd age ve aos fdemeye mi calısıyosun

var ben bu işlerin üstadıyım iddiasında bulunmadım
-necromancy vesairenin olduğu unicorn kestiğin böceğe bindiğin dragon tamelediğin runuo
-diğeri pvpye dayalı olan sphere
ÖNEMLİ NOT: SPHERE NE DEMEK RUNUO NEDİR BİLMEM SIRADAN NEBULA OYUNCUSUNUN ARGOSUYLA KONUŞUYORUM

ben aynştaynım demedim
ben wolf team'e mmorpg demedim, onu nerden sallıyosunuz bilmiyorum dönün okuyun ne yazdığımı
ben bilgi ispatı peşinde koşmadım o hezeyanı yaşayan sizsiniz

-mmorpgyle fpsnin en kötü öğelerinin birleşimi-

dediğim bu

-WoW gibi KO gibi bugünün mmorpglerindeki oyun teorisiyle fpsnin oynanış biçimi birleştirilmiş ben bunu söylemeye çalıştım. sonuçta ne coddaki csdeki gibi bileğe tecrübeye dayalı oyun kalmamış, e zaten mmorpg değil mmorpgnin güzel denecek hiçbir öğesine sahip olmasına imkan yok

özet olarak söylediğim bu
amaç bilgiçlik değil
söylediğim ultima=wolf team değil, runuo=wolf team derim ama

ha siz daha da laf sokma, kendinizi ispatlama girişimlerinden sıyrılıp da benim dediğimi anlayıp haaa adam böyle bir görüşe sahipmiş demek yerine gelir aynı yoldan devam eder, dünyadaki milyon tane forumdan birinde milyon tane konudan birindeki bir mesajda tanımadığınız bir adamın kendisini bilgisini ispat peşinde koştuğunu varsayar daha da laf yarıştırıcam diye uğraşırsınız, o size kalmış. ben siz batana dek cevabını veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

yok adamların amacı söylenen lafı anlamak, güzelce tartışmak falan değil
polemik yaratayım laf sokayım, kendimi ispat edeyim, günlük hayatta ezilen egomu tatmin edeyim amacınız bu, kaç yaşında adamlarsınız burda 21 yaşında adamla liseli diye dalga geçiyorsunuz, başka işiniz gücünüz yok mu sizin? zavallılık denir buna
Sosyal ağlarda paylaş

aosdaki pvp u2nd agedeki pvpden cok daha kompleks
mob felan da kesmiyosun aosda
champion yaparsan yaparsın yada dark father oda biraz pve eklemek icin yapılmıs bisi oyna
aosda itemization crafting ustunden doner
iyi bi tailor ve bs tanıdıgın yoksa pvp yapamassın
hatta daha entresanı aosda itemizatipon insurance oldugundan cok daha kolay spherea gore
sphereda kopek gibi farmlaman lazım dragon felan ve itemlar olunce lootlanıp gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben pure mage açıyorum regimi alıp çatır çatır aksiyon yapıyorum spherede, başka türlü zaten yalnız gezemezsin, bütün pvp spawn üzerine döner ki iyice tiksindim sphereden de, hele nebulaya gelen rezil yeniliklerden sonra

avantajlarını anlattığın runuoda ise pvp yapacak itemi elde etmek için deli gibi çalışmak lazım, ne kadar çok çalışırsan o kadar iyi item elde ediyorsun. O itemleri düşürmek ya da craft charla en iyi itemleri yapacak noktaya gelmek için aylarca kasman lazım, çok sıkıntılı runuo ve zaten adamlar oyun teorisini runuoya tam olarak uygulamamışlar, adam pratik yapmış zaten sonra asıl bombayı WoWda patlatmış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...