Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yu-Gi-Oh!

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

Yugioh izleyen warmı bilmiyorum ama bu kanal d işin .okunu çıkardı.Bugün gene başa döndü çizgi film.Benim imin arasında keshinden sonra geliyor ama soğutmak için herşeyi yapıyorlar.Yeni bölümleri izliyoruz diye sevinmiştik ki başa alındı.

Eğer hiç izlemeyen warsa tavsiye ediyorum yarın 2. bölümü oynayacak...[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
15 16 bölümünü izledim beyenmedim silmek zorunda kaldım.
Kafalarına göre kural filan çıkarıyorlar belli bir heyecanı kalmıyor sen bak bu kartı bilmiyorsun diyor al sana unuttugun bir kural var diyor al sana oyüzden pek beyenmiyorum.[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni kurallar falan yapmıyorlar sadece yeni kartlar üretebiliyorlar oyunun standartlarına göre.bu yeni kartı oyunda kullandığı zamanda rakip ilk defa görüyor ve afal oluyor.Olay bu..[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Rakibin ilk defa görmesi demek bizimde ilk defa görmemiz demek oluyor bir nevi yeni kart yeni bir kural oluyor yok çizgi dünyası kartıymış içinde yaratıgını soktugunda gelişiyormuş sıar karşıdayken savunma moduna giriyormuş bilmiyorum beni pek çekmedi açıkcası.Pokemon izlerim ne öyle kartlarlan savaşıcam saldır pikacu varken.[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bilgisayar oyunu olarak Yu-Gi-Oh u oynuyorum
-Yu-Gi-Oh:Kaiba's Revenge- sonra çizgi filmi izliyorum ve kafayı sıyırıyorum

Adamlar hiç tribute vermden çatır çutur Kazejin,Sujin,Sanga of the Thunder ı çıkarttılar üstüne Guardian of Labirenti yaptılar hadi onu geçtim Labirent ile Shadow Ghoul polymporph ettirip birleştirdiler zaten çizgi film de Kaiba ota boka direk Blue Eyes White Dragon çıkartıyor utanmdan bide birleştirip onu Blue Eyes Ultimate Dragon yapıyor Yu-Gi de Dark Magician çıkartıyor hele Pegasus direk Relinquished i çıkarttı yuh dedim sırf çizgi film olması için yapıyorlar[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

Screamer a katılıyorum bende bir süre GBA da Yu gi Oh oyunlarını oynadım Tribute olayı var. Yani 5 lvl ve üstü yaratıkları çağımak için belli sayıda yaratık feda etmeniz gerekiyor. Mesela Blue Eyes White Dragon için 3 veya 2 tane diye hatırlıyorum. Birde öyle kartların yüreği zımbırtısı felan yok direk bal oyunu:)[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

iyide siz daha sadece baslarini izlemissiniz o zaman
ilerde katilicaklari bi turnuvadan itibaren o tribute dediginiz olay geliyor
buyuk yaratiklari cagirmak icin ufalari feda ediyorlar falan
daha cok baslarindadir cizgifilm
kaybar mi nasil yazilioyrsa onu turunuvasinda basliyordu bu kural yanlis hatirlamiyorsam
Sosyal ağlarda paylaş

nedeni bilmiyorum ama almanyadada ayni olayi yaptilar
ilk 20 bolumu 3-4 kere tekrarladilar 'sonra yeni bi 20 bolum yayinlayip onuda tekrarladilar
sonra yine yeni bolumler geldi falan
bende denk geldikce izlliyodum bi ara :)
sikistica kural uretiyorlar 'kart turetiyorlar falan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 17 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...