Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

THY uçuş ekipleri AHL'de eylem yapıyor

Llama

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Kişisel fikrim doğrudan milli menfaatlerin olduğu stratejik iş alanlarında grevin yasak olması.

umarım uçağın bir an önce gelir. unutmuşsun buraları. böyle bir anlayışa sahip adamlarla tartışılır belki bu konu ama

"bunların grev hakkını elinden alıp iyi paraya okuturuz birine" diye düşünenlerle değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Şu anda Roma havaalanında beklemedeyim. Sabah 11.10'da kalkması gereken uçak şu anda 14.40'ta gözüküyor. Ama çok gerçekçi dil

Kötü haber sabah 08.00'de kalkması gereken İstanbul uçağı henüz yeni boarding diyordu. Yani 13.30'da kalksa, 16.00'da inse 17.00'de biz binsek 19.30'da ancak iniyoruz.

Tabi kendini sinirden kendini zkme raddesine gelen insanlar var bu kadar rötarı herkes sukunetle kabullenmiyor.

Firma imajına, milli servete, kaybolan işgücü ve zamana yazık hakikaten. Grev yasasını geçirmemek için greve gitmek de neyin kafası çok merak ediyorum. Hepsini max 6 ay içinde işten çıkarmazlarsa hiçbirşey bilmiyorum. Gayet de layıklarını bulacaklar

of kafaya bak
Sosyal ağlarda paylaş

Milli menfaat (ne kadar komik eğreti bir sıfat tamlaması)'i düşünürken
said:
milli menfaatlerin olduğu stratejik iş alanlarında grevin yasak olması

demek...

Güzel kardeşim bunun yerine milli menfaatlerin olduğu stratejik iş alanlarında işverenlerin devlet zoruyla ekstra hassas davranarak çalışanlarının menfaatini sağlamakla hükümlü olması gerektiğini düşünseydin çok güzel bir ülkede yaşayabilirdik şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Kişisel fikrim doğrudan milli menfaatlerin olduğu stratejik iş alanlarında grevin yasak olması. Katılan katılmayan olabilir.

Ülke, firma imajı böyle olaylarda inanılmaz zarar görüyor.

Ttnet çalışanları da ücretlerinden memun olmazsa greve gitsin 24 saat internet patlasın ülkede, bakalım herkes grev, emek, emekçi, hak hukuk diyor mu :)

Böyle düşünmemin saatlerce havaalanında bekleyecek olmanın siniriyle alakası yok bu arada

kafan cok guzelmis, gule gule kullan.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin uçağın 3 saat geç gelmesin diye adamlar hukuki haklarının elinden alınmasına izin vermeyecek herhalde. Sanki canları istediğinden grev yapıyor adamlar.

Uçağına istediğin saatte binemeyince sanki çok parlak olan ülke imajı zedelenecek gibi düşünmekte garip. Ne imajın var neyden zedeleniyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Alakasız yorumlar yazmaya devam emekçi kardeş.

selam,

ad hominem yapılmaya başlanılmış, demek ki bi haksızlık var ortada.Neyse ki bu ülkeyi döndürmeyip para kazanan azınlık grubunda olma ihtimali daha yüksek o yüzden fikirlerin çokta önem arz etmiyor.

bak bende ad hominem yaptım ne güzel dimi heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Firma imajına, milli servete, kaybolan işgücü ve zamana yazık hakikaten. Grev yasasını geçirmemek için greve gitmek de neyin kafası çok merak ediyorum. Hepsini max 6 ay içinde işten çıkarmazlarsa hiçbirşey bilmiyorum. Gayet de layıklarını bulacaklar

Kardeşim kusura bakma ama, allah belanı versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Kişisel fikrim doğrudan milli menfaatlerin olduğu stratejik iş alanlarında grevin yasak olması. Katılan katılmayan olabilir.

Ülke, firma imajı böyle olaylarda inanılmaz zarar görüyor.

Ttnet çalışanları da ücretlerinden memun olmazsa greve gitsin 24 saat internet patlasın ülkede, bakalım herkes grev, emek, emekçi, hak hukuk diyor mu :)

Böyle düşünmemin saatlerce havaalanında bekleyecek olmanın siniriyle alakası yok bu arada

Wispy, bilemedim senin düşüncen hakkında ne söyleyeceğimi.

mevzu, meclise sunulacak olan "hava çalışanları grev yapamaz" yasa tasarısı.

Böyle bir yasa tasarısı çıkarsa istediğini istediğin zaman çıkarırsın sorgusuz sualsiz ve istediğin yandaşlarını yerleştirirsin ne kadar tehlikeli ve yanlış bir yasa tasarısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Grev hakkının engellemesi zihniyetini anlamıyorum, hakikaten anlamıyorum. İlla sizin canınızın yanması mı lazım, başkalarının canının yandığını anlamak için? Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık oynamaktan bıkmadınız mı?

Uçaklarınız rötar yapsa, 2 gün internete girmeseniz öleceksiniz sanki. Hani ortada keyfi bir durum da yok basbaya adamlar haklarını savunuyorlar nedir yani?

Saçmalamadan önce 2 kere düşünün derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

doktorlar grevde, ucus ekipleri grevde.

isin ilginc kismi digerleri neden grevde degil
?

herkes greve gidicek ki anlasinlar ulkenin menfaati/imaji neymis, ulkenin sahibi kimlermis.

orta ve üstü olan kesimi de aşşağıya çekmeye,haklarını ellerinden almaya başladılar o yüzden şimdi onların sesleri çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...