Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne, ne kadar eder başlığı

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Onun ederi çok rmah a koy onu.
http://i.imgur.com/3Tp6f.png
Eldivenin fiyatı nedir çok merak ediyorum.

Yüzüğün mf düşük ama diğer 3 özellikle aratınca bile fiyatlar baya yukarı çıkıyor.Nasıl bir aralık belirleyeyim ? Kolyeye de söyleyin işte bişeyler.

Hee okunmuyor demi bi dk.

Oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Buraya yaz madem hoşuna gidenleri ona göre depolarsın stashe.

yazsın buraya da, burası da maşallah ahkam kesme yerine döndü. Anlayan anlamayan sallıyor işkembeden.

Adam item koymuş, 3-4 eder max diyorlar, 30m a satılıyor. Bir başkasının itemına çöp diyorlar 250€ ya satılıyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

abi bi insan dusurduğu itemin piyasasını bile gelip foruma soruyorsa gelip cakallar 30m lik iteme 3m vericek. biraz ah bakmıs bi insan biraz da kafası basıyrsa itemini kolayca fiyatlandırır ve satar bu konu cok gereksiz yani.

aslında haklısın ama ben hala çözemedim olayı. oyun çıkalı 2 ay oldu main statslar yuksekse benım ıcın para eden item odur diye dusunuyordum ama işin aslı oyle değilmiş. aslında bir ring'de bulunması gereken statlar vb. her item slotu ıcın acıklayıcı bır kaynak olsa iş benim için çözülür..

edit: tabi her sınıf için ayrı yazmalı. afgdsdada

mesela yukardakı source bana gore para etmezdi. afafdad dusunsene benım gıbı adamlar olmasa mıllet nasıl zengin olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

AcesHigh said:

Chest Armor
----
60 Str
72 Dex
73 Vit
42 Poison Res
54 All Res
115 Life Per Second
3 Empty Sockets
----

Yorum yapabilecek monk var mı şu all resin yanındaki poison res sayesinde fiyat çok oynar mı? Life per second filan da var

5 milyona koydum saniyede gitti ya ucuza mı sattım acaba...
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

ederi nedir abuk bir fiyata koydum öylesine ah ye :)

bundan daha kotusunu 50 euroya sattım bi kac gun once. seninki elbette 50 den fazla eder.

bunu rmaha koy derim. seninkiyle hemen hemen aynı ozellikte ( vit olmayan ) bi tane var rmahta 100€ bid-150€ b/o ile

başlangıç olarak sende aynı deneyebilirsin. undercut yaparsan daha bi iyi olur gibi. 96.23€ bid/140€ bo koy istersen satılmazsa belli bi oranda azaltıp denersin yine. misal 87.47€ bid/ 135 bo gibi.

suanda rmahta 42 euro bid verilmiş seninkinden 45-50 max damage azlı, vitsiz, criti 8 olan var. daha 14 saati var. ordan da fikir kapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...