Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

penaltı nasıl penaltı değil ya? ters ayakla yıkıyor adamı.

Uğur'un sol açık performansı iyiydi, ama sadece iyiydi. Karşısında tecrübesiz adamlar olunca çalımlara dizip geçmek kolay oluyor ama normalde de bunları yapabilen bir adam olduğunu biliyoruz. Sol açığa koyalım, biraz böyle devam ederse harika olur. Zaten açık olarak alıp zoraki bek oynatıyorduk, hiç oynamasa daha iyiymiş.

Emre Özkan iyi ya, bu takımın büyük maçlardaki as beki olmaz ama en azından Uğur'dan iyidir defansta, 2 maçtır da gayet gösterişsiz ama yeterli oluyor.

Batuhan bitmiş, okeye de dönemiyor ama blöf yapıyor. Beş para etmez adam cidden, kendini ispatlayacak diye neler yaptı yine ...

Şu orta sahaya sahip yedek kadrosuyla iyi çevirdik maçı, iyi miydik? Değildik ama en azından Fernandes, Almeida vs. olmadan bir maç kazanabildik. Ofspor maçının ikinci yarısıyla bu maçın ikinci yarısı arasında dağlar kadar fark var. Takım iyice oturuyor ve bağımlılıklar minimuma indirildiğinde tam olacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda hiç görmediğim ama daha çocukluktan bir yerlerden duyduğum bir kural vardı; kırmızılık pozisyonda avantaj oynatılır ve golle sonuçlanırsa "nasılsa golü engelleyemedi" diye kart sarı çıkıyordu. Bu maçta o mu oldu, yoksa yanlış bir şey mi hatırlıyorum?

Ankaragücü TD'si çıkıp "kırmızı verilse maçı alacaktık hakkımız yendi" falan demiş de, bende mi hata var dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

evet o kural oldu. Hatta hakem seminerlerinde gösterilen derslik bir olaymış bu, gol olmasaydı Cenk %100 kırmızı görecekti. Hatta spiker diyordu maç yayınında Cenk'in şansına gol oldu diye :)

Hakem zaten olay yerine ağzında düdük gidiyor farkındaysanız, top eğer boşa düşseydi de Cenk GG'di.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Devre arası transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Beşiktaş'ta hareketli günler yaşanıyor.

Siyah beyazlılar, Dinamo Kiev'in 1.90'lık golcüsü Artem Milevskiy ve menajerini transfer görüşmesi yapmak üzere İstanbul'a davet etti. Beşiktaş'ta son gelişmeleri Lig TV muhabiri Atakan Kurt bildirdi.

Bir FM efsanesi gerçek mi oluyor!

Nasıl sevinirim var ya nasıl :D Hep alırdım Beşiktaş'a ilk defa bu sezon pahalı diye almamıştım.

2010'daki Liverpool kariyerimde Danny Wilson'u alıp yıldız çıkartmıştım, ertesi sene Liverpool gerçekten almıştı. O zamandan beri ilk defa bu kadar sevindim lan sadfsd

edit: haber linki
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...