Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

bu tip durumlarda sağlık ekibinden ziyade futbolcularda da çok suç oluyor. Ya da sporcular diyelim daha genel olarak,

Atıyorum 1 ayda tam tamına hazır olacaksa kendini zorlayıp 2 hafta dönmek istiyor. Bu da zorlanma sonucu daha yeni sakatlıklara ya da öncekinin nüksetmesine sebep oluyor.

Misal Mehmet Okur, tamam farklı bir spor dalı ama aklıma o geldi net örnek olarak :D Son 2 sakatlığında da tam hazır olmadan kendine yüklendiği için yeni sakatlıklar başlıyor. Ya da hazır olmadan ben oynamak istiyorum diyip sahaya çıkıyor ve kısa sürede yine sakatlanıyor. Eee peki sağlık ekibi, teknik ekip niye buna göz yumuyor diye sorduklarında da oyuncu oynamak isterse engel olamazlar ki diyordu. Teknik ekip olabilir gerçi ama psikolojik olarak kaybetmekte sorun,

Sporcu da birşeylerin farkında olacak, ona göre çalışacak. İstasyon çalışmasında sakatlanıyorsa da çok büyük ihtimalle futbolcunun kendisindedir suç :( Yazık oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu fotolardan görüp, evde perde bile yok demiştim sabah. Hatta arkadaşta bizim evden hiç farkı yok demişti sadfds

harbi harbi standart ev adamın, ya mütevaziliği seviyor deriz tamam da ne bilim bu kadar boş olması.

ayrıca perde olayından artık %100 eminim

http://a.yfrog.com/img618/7374/e36ea.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...