Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

http://skorer.milliyet.com.tr/-aras-ozbiliz-gundemimizde-/-/detay/1626973/default.htm

Aras Ozbiliz kim bilgisi olan var mi? Bizim transfer komitesi FM2013 filan kullaniyor sanirim.

Birde stad haberi var:
http://skorer.milliyet.com.tr/besiktas-in-yeni-stadi/besiktas/detay/1626819/default.htm

Fikret Orman'in kendi cizimi ise yandik. Insan gibi verelim parayi, uluslararasi bir dizayn firmasi tasarlasin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan'dan vazgeçilmesi çok iyi, gereksiz girişim olurdu.

Aras iyi çocuk, ama bayağı gelişmesi gerek. Türk değil bu arada kendisi, Türkiye doğumlu Ermeni ve Ermenistan milli takımında oynuyor. Daha önce okuduğum kadarıyla Hollanda-Ermenistan vatandaşı, Türk pasaportu yok.

Türk statüsünde oynamak için Türkiye'de doğmuş olmak yetmiyor diye biliyorum. Basketbolda olmuştu çünkü geçen yıl Mersin BŞB'de bir oyuncuya da ismini unuttum, İncirlik Üssü'nde doğmuş, büyümüş ve halen orada yaşıyor olmasına rağmen Türk statüsünde oynatmıyorlardı.

Aras'ın durumu ne olacak bu konuda bilmek gerek.

Stadı da zaten Doğuş yapacak bizle alakası yok, fikir falan danışırlar elbette kontrol onlarda. Şu eski açık yıkılmadığı sürece de oraya insan gibi birşey yapılmaz ...
Sosyal ağlarda paylaş

bu geçen yıl gasp edilmişti ya, onun mahkemesi için kağıt gelmiş. Kulüpte gitmesi için izin vermiş.

Anlatıldığında göre mahkemeye verilen arada binanın dışında annesi gaspa uğramış. Bu da adamın peşinden koşmaya başlayınca mahkemeden kaçıyor sanıp polisin biri durdurmaya çalışmış. Bu da polise vurmuş falan, polis hastanedeymiş bla bla

Ahmet Bulut'a söylemişler, o da Mendes ile görüşüp kulübü bilgilendirecekmiş. Durumla ilgili kesin bilgiyi resmen kulüp açıklayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

kapalı kombineleri tekras satışa çıkıyor,

Kapalı Üst 1.300 TL (Taksitli) - 1.200 TL (Peşin)
Kapalı Alt 1.200 TL (Taksit) - 1.100 TL (Peşin)

bu alınır hocam.

ta en başta dunyanın parasını verdim, kapalı boş diye maça gitmek içimden gelmiyordu , kapalı kombinem var eski açığa gittim bir kaç maç, bari millet alsada şu kapalı dolsa yeniden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...