Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Escude'nin olayı zaten direk geçen yılı hatırlattı bana, A.Madrid maçımızı, ilki. Veli'yi sol beke çekip deneysel takılıp saçma sapan goller yemiştik Veli'nin iki hatasından, bu da aynı olay. Deneysel çalışmanı Akhisar'a yap, Elazığ'a yap, Fener'e değil ...

Abi Escude'nin sol bekte oyantılması deneysellik falan değil. Düpedüz korkaklık. Bunun maç kaybettirdiğini ben öğrendim bunlar öğrenemedi. Ertğrul Sağlam, 4 stoperle GS maçına çıkmıştı, sol açığa Deli İbo'yu, sağ açığa da Ekrem'i falan çekmişti heralde, noldu yenilmedik mi? Bunun ne faydası var? Takıma ve görebilen herkese küçük adam olduğunu gösteriyorsun sadece. Derbi maçı bu, yenilmek çok anormal değil, ama çıkarsın Schuster gibi kendi oyununu oynarsın, büyük adam gibi yenilirsin, yenileceksen, yenme ihtimalin de olur en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kaypak yonetim arkadas. Yuh. Baktilar takim iyi gitmiyor, hemen quaresma ile anlastik yalani geldi. Biz de yedik. Simdi diger oyuncularin demeyecekler mi ulan hem affetiniz, hem de indirimi ucundan yaptiniz, burasi da supheli zaten, biz neden oynayalim diye. Basiretsiz yonetim istifa etsin bence. Samet'i de yanlarinda gotursunler.
Sosyal ağlarda paylaş

erdalz said:

quaresnayı takıma geri almak akıllı işi değil, inşallah daha kötü olmz

bundan daha kötüsü küme düşme zaten :) daha ne kadar kötü olabilir ki, geçen sene ligde 4 ncü olduk q7 ve fernandes sayesinde olduk, bu sene sadece fernandes ilk 5 e sokmaya yetmez , q7 ile beraber ilk 5 e girmeyi zorlarız bu sene,

e adamlar daha önce de açıkladı 750 euro düştü işte adam. en azından 3.7 milyon verip oynatmamaktansa 3 verirsin en azından 10 15 asist yapar en ölüsü bile.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

DarKRideR said:

Escude'nin olayı zaten direk geçen yılı hatırlattı bana, A.Madrid maçımızı, ilki. Veli'yi sol beke çekip deneysel takılıp saçma sapan goller yemiştik Veli'nin iki hatasından, bu da aynı olay. Deneysel çalışmanı Akhisar'a yap, Elazığ'a yap, Fener'e değil ...

Abi Escude'nin sol bekte oyantılması deneysellik falan değil. Düpedüz korkaklık. Bunun maç kaybettirdiğini ben öğrendim bunlar öğrenemedi. Ertğrul Sağlam, 4 stoperle GS maçına çıkmıştı, sol açığa Deli İbo'yu, sağ açığa da Ekrem'i falan çekmişti heralde, noldu yenilmedik mi? Bunun ne faydası var? Takıma ve görebilen herkese küçük adam olduğunu gösteriyorsun sadece. Derbi maçı bu, yenilmek çok anormal değil, ama çıkarsın Schuster gibi kendi oyununu oynarsın, büyük adam gibi yenilirsin, yenileceksen, yenme ihtimalin de olur en azından.

yeni geldim eve de şuradan başlayayım. Escude zaten Sevilla'da defalarca sol bek oynadı ki Barça maçlarında falan da oynadığı oluyordu. Yani oraya yabancı bir adam değil ama orada arkasındaki ve önündeki adamları tanıyordu. Sen çıkıp bu takımda ilk defa sol bek olarak görev veriyorsun adama ve bu adam takımda kimseyi tanımıyor. Yetemeyecek tabii, Samet'in olayı tamamen dediğin gibi bence de ama, iyi stoperle kapatırsak kanadı keseriz, kestin ...

Quaresma olayına gelince de bu yönetimi ne olursa olsun, çağ dışı bir yenilenme yapıyorlar olsalarda tam destek veriyordum. Yalnız Altınsay'ın dediklerinin ve yaptıklarının ne kadar değerli olduğunu şimdi bir kez daha basa basa anladım. Bu yönetimden bir cacık olmaz demek için çok erken ama bu yönetimde zorlasan adam etmeyecek yöneticiler var. Tamer Kıran başta geliyor.

Adamın her icraati, her yaptırımı felaket resmen. Elini attığı herşeyde sıçıyor ve çıkıp utanmadan affettik diyor. Sen sezon başından beri duruş sergilemişsin, o kadar şov yapmışsın ve resmen "yapamıyoruz ağa" tarzında geri çekiliyorsun duruşundan. Üstüne de büyüklük taslamayı es geçmiyor.

Quaresma gibi bir adamı niye kadro dışı bırakırsın? Disiplinsiz, o kadar sorun çıkardı diyorsun. Toplantılara gelmedi diyorsun. O zaman çıkıp niye işine gelince tak diye affediyorsun?

Tevez vari bir dönüş mü bekleyeceksin? Hayır, Quaresma'nın takıma dönüşü hırslı bir şekilde olmayacak aksine bir çok oyuncunun düşüşüne sebep olacak. Tevez gelip paşa paşa kendi özür dilemiş ve ekstra antremanlara çıkarak arayı kapatıp, takıma şampiyonluğu getiren adamların başında gelmişti. Sen burada zaten Quaresma'nın kazanmasına izin verdin. Ne fayda bekliyorsun?

Duruş duruş duruş dediler, daha 6 ay dolmadan Yıldırım Demirören yönetiminden tek farkları maddi imkanlar kaldı.

Altınsay'ın gelecek seçimde başkan adayı olacağı söyleniyor. Paşa paşa gidip lobimi yapacağım o adam için, Beşiktaş kurtulacaksa o adam sayesinde olacak ve ne gerekiyorsa yapacağım ... Bunlarda da iş yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Konu ile ilgili HABER1903'e açıklama yapan Beşiktaşlı yöneticiler; Quaresma konusunda herhangi bir gelişme olmadığı ve son yapılan görüşmenin geçerliliğinin devam ettiğini bildirdiler. Beşiktaş Yönetimininin yapılan son görüşmenin ardından mevcut şartları Quaresma'nın kabul etmesi durumunda Quaresma ile ilgili olumlu bir düşünce içerisine girebilecekleri konuşulurken, şu an için herhangi bir affın söz konusu olmadığı öğrenildi. Beşiktaş'ın Portekizli yıldız futbolcusu Quaresma'nın dün HABER1903'e yaptığı açıklama da Beşiktaşlı yöneticileri doğrular niteliğindeydi. Portekizli yıldız, çıkan haberlerin ardından Beşiktaş Kulübü Yöneticilerinin kendisine herhangi bir şekilde ulaşmadığını ve bu konu ile ilgili bilgi verilmediğini söylemişti. İsimlerini vermek istemeyen yöneticiler, "Kıran'ın yaptığı açıklamalar kendisini bağlar. Quaresma ile ilgili olarak yönetim kurulumuzun aldığı bir karar bulunmamaktadır." dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Samet said:

Quaresma konusunda bana yönetimden gelen herhangi bir bilgi yok. Basında yer alan Antalya kampına davet edileceği haberleri şu anda asılsız. Yönetim beni bilgilendirmedikten sonra nasıl böyle bir şey yapayım? Yönetimden bana bir talep geldiği zaman oturur kendisi ile konuşurum

Abi klup tam komedi dukkanina dondu, kimsenin kimseden haberi yok. Allah bilir querasma ile de baskanin odacisi konusmustur ayak ustu, onun haberidir gecen gunku de
Sosyal ağlarda paylaş

noldu yüce beşiktaş taraftarı

yine 2 maç dayanabildiler ahha

sezon başında feda diyen BU SENE TKAIMDAN BİŞİ BEKLEMİYOK Kİ

2 maç kaybedince yine q7 lere dönüşler.başkanlara sametlere giydirmeler.

sene başında bunları söyleyince futboldan anlamıyor oluyoruz.sonra gerçekleşince herkes kayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu konuda yazanlara söylemiyorum.beşiktaş taraftarı bu forumdaki 3 kişiden mi oluşuyor ?

keşke her beşiktaş taraftarı darkrider hayallerinde yaşasa

genç takımız samet aybaba 2-3 genç çıkarır vs diye umutluydu sfds.oysa 2 maglubiyetten sonra genç takım hikaye olur dediğimizde hayır bu sene feda samet aybaba şu bu diye savunanlar oluyordu tabi.

sene sonu muhtemelen samette kalmaz.

beşiktaş'ı hem büyük klup varsayıp hemde gerçekten 2-3 sene birşey beklenmeyip başarısızlığa göz yumacak taraftar ve yönetime inananlar var.öyle 2-3 sene genç takım oynatalım başarı önemli değil şampiyon olmayalım.sonra uefa alırız o gençlerle ligi domine ederiz hayalleriyle olmuyor o işler
Sosyal ağlarda paylaş

gençlerle 2 - 3 sene oynayalım sonra kupa alırız diyenlere heee diyordum emin ol o kadar kolay...

yahu akıl var mantık var, 2 - 3 sene gençlerle oynayalım sonra kupa alırız bu kadar basit, ee kardeşim yıllardır anadolu takımları niye almıyor madem bu kadar basit bu!

bir kere o 2-3 sene gençlerle oynayalım dediğin gençler kim!!!! elinde ki gençler gerçekten 2-3 sene sonra büyük futbolcu olacak gençlermi yoksa sıradan bir futbolcu mu!!! yani bunlara bakmadan görmeden böyle gerizekalıca bir söylem var mı!!

al işte necip kaç senedir a takımda oynuyor ne koydu futboluna! bunlar bu kadar kolay olabilir mi!

büyük takımsan , maddi olarakda iflas etmişsen, elinde ki mevcut kadronu korur, üstüne ufak takviyeler yapar idare edersin!

ama bizimkiler ne yapıyor, pahalı futbolcuları gönderiyor, gönderemediğini parasını verip oynatmıyor, niye !!! yılsında gitsin diye! böyle gerizekalıca bir yöntemi hergün eleştiririm ben. Ernst de koşuyor hasan da diyorlar, hasan 70 den sonra oyuna girip sahada geziniyor! hasan iyi futbolcu olabilir , ama ernst oynar 70 de ernst çıkar hasan girer. bu böyle olmalıdır, o da koşuyor bu da koşuyor ne gerek var dersen aha böyle kalırsın!

geçen sene q7 vardı da şampiyon mu olduk 5 nci olduk diyorlardı, e işte anca o 2-3 portekizli ile 5 nci olduğumuz kabak gibi çıktı ortaya, bak bir tane fernandes var takım koşmaktan başka bir şey yapmıyor , bir organize atak yok , pas yok orta yok, futbol yok!

sorun portekizlilerde değil, türk oyuncularının yeteneksizliği dedik 2 sene ama anlamadı kimse.

küçülme böyle olmaz!
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

http://www.youtube.com/watch?v=d5qKp9u2yjs&feature=player_embedded#!

böyle pislik bir kadın ben tarafttar olarak görmem bu bildiğin mahalle karısı . aldığı bi forma onada feda diyor verin parasını feolsun gitsin .

beşiktaş başkanıyla fikret td samet diye konuşuyorsan ilk önce terbiye öğren .
ayrıca adam karıylada yer parayı kzılada yer onamı sorcak .
sinirlerimi kaldırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...