Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

taraftara dava açmaları iyi olmuş harika olmuş hatta , inşallah ceza alırlarda bir daha kimse bir şey atamaz sahaya, fakat aynı duyarlılığı demirören e dava açarak niye göstermiyor yönetim anlamıyorum, bıraktım borçları harcanan paraları felan, evrakta sahtecilikten ceza aldık, ama yapılan hiç bir şey yok ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

Taraftara açılan davaya bayıldım, diğer kulüpler de yapsın hatta aynısını. İki gerizekalı yüzünden statlar kapanmasın, kişisel olarak verilsin cezalar direkt.

Yönetimin açıklamaların gelirsek, daha önce de Ahmet Çakar'a cevap vermişlerdi. Herkesi muhatap kabul edip, seviyelerine inmemeleri lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Birşeyler atarken belki düşünürler artık. Geçen sene bjk - efes maçında bayağı iyi bir fark attık, yanda bir tane baba oğul efes tribününe hareket yapmaktan yoruldular resmen. Çocuk (daha 9 yaşında felan) eline bir ara su bardağı aldı efes tribününe atmaya çalıştı , o kuvvetle anca 2-3 sıra öndeki bjk'liye atabildi. Yanında babasıda engellemiyor gurur duyar gibi çocuğa bakıyor laf atmayı kestiğinde felan.

Böyle pisikopatlar yetişiyor daha yaş kaçken. İpin ucu kaçmış zaten kimsenin haberi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...