Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

scout değil zaten yardımcısı da niye o yollanıyor bilmiyorum. Gerçi Takoz makoz ama adam gelmiş geçmiş en tecrübeli Türk defans oyuncularındandı, beni geçer mi geçemez mi diye düşünüp izlemiştir adamı da ne bilim, Takoz Recep sonuçta garip. Gerçi adamın bilgisi nedir ne değildir bilmiyoruz, dalga geçmeyelim adamla bilmeden sadfds
Sosyal ağlarda paylaş

abi madem türk TD gelecke bari Muhsin Ertuğral gelseydi. En azından adam Afrika'nın en iyi teknik direktörlerinden gösteriliyor. Toplardı ucuz kaliteli Afrikalıları.

Takoz Recep ile Küfürbaz Samet'in bir halt yiyeceği yok. Samaet zamanında Oumar adlı trabzonlu futbolcuyu dövüp küfrettiği kameralara yansıdı. Gerçi sıkar BJK de aynısını yapması.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Futbolcumuz Filip Holosko ile 15.01.2010 tarihinde imzalanan, 31.05.2013 tarihinde sona erecek olan ve 2012-2013 sezonu için 2.000.000 Euro garanti ücret ödemesini içeren sözleşme karşılıklı olarak feshedilmiştir. Futbolcumuz ile bu sezondan itibaren geçerli olmak üzere 3 yıllık yeni bir sözleşme imzalanmıştır. Bu sözleşmeye göre Futbolcumuza yıllık sadece 1.100.000 Euro garanti ücret ödenecektir."

900k bütçe daha açıldı, transfer gelecek bir tane daha orası kesinleşti.
Sosyal ağlarda paylaş

Kayseri ile hazırlık maçının ilk yarısı bitti, 1-0 geride Beşiktaş denk bir oyun var hemen hemen,

Hem Almeida'nın hemde Olcay'ın çok şık vuruşları aynı direğin aynı yerinden geri döndü asdfdsa Çok basiretsiz takımız ya,

Olcay harika adam cidden, Uğur Boral çok iyi oynuyor. Resmen kendini kanıtlamaya kasıyor tekrardan. Pektemek oyun görüşünü resmen resital olarak sundu birkaç kere ama halen komple bir adam değil. Biraz sönük geçen yıla göre de. Fernandes yine reyiz, başka da bir olayı yok takımın asdf

Yıllarca FM'den takip ettiğimiz, transfer olduğunda sonunda dediğimiz Okay'da cidden üstüne öyle bir koymuş ki, böyle devam ederse 1-2 seneye ülkenin en iyi orta sahalarından biri olur. Harika pasları, harika oyun görüşü var. Fiziksel bir istikrarı yok yalnız çabuk yoruldu.

Benim adam Mouche'de iyi oynuyor, çirkefliğine de kaldığı yerden devam ediyor. Onun dışında Kayseri'de de pek numara yok asdf Bobo yine çok kral birde, YD yönetimi şu Bobo'yu harcadı ya yanarım ona yanarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Almeida ile Batuhan'ın arasında uzun boylu olmaları dışında tek bir benzerlik bile yok. Batuhan çok daha süratli ve teknik bir adam.Almeida'nın ona göre tek avantajı gücü ve futbol zekası (yetenek olmayınca tam bir etkisi olmuyor ama neyse sfsd, teoride biliyor)

Batuhan'ın gelmesini zerre istemiyorum, bu sezon desteklemediğim ve desteklemeyeceğim ilk transfer olacak. Hele ki gelip 500-600k'dan fazla para alırsa o zaman çıkar yandaş medya gibi çalışırım her yerde, ama ucuza oynayacaksa gelsin. Bariz bir şekilde yetenek kotası artar takımın, bitiriciliği yüksek bir adamımız olur hemde yerli,

Sinan Vardar güzel dedi aslında, bugüne kadar Batuhan'la ilgilenecek bir TD bile çıkmadı, başı boş bırakıldı bu yüzden böyle diye. Samet belki adam eder, halen çok genç faydalanılabilir.

Lakin ne onun düzeleceğini düşünüyorum ne de takımın onu kabul edeceğini ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...