Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

Beşiktaş tarihi boyunca hiçbir zaman sezon şampiyonluğun en büyük adayı olamadı şu an da olamaz. Bu hali ile underdog takılacak işte, feda meda ayağına beklentiyi düşürdüler, 105 liraya adidas forma satıyorlar, kombine fiyatları böyle olunca da 10 bin tane gider en fazla. Yine hüsran.

Fikret Orman'ın dün bir duruşu vardı Bahçeşehir Üniversitesi'nde bayan voleybol sponsorluk anlaşmasında, rektöre kanka borç verebilecen mi diyecekti az daha. Real-Barça olayı bu ligde de gerçekleşir klişe olacak ama Gs-Fb olur, malesef mali kriterler ve piyasanın başını alıp dengesizliğe doğru gitmesiyle her ligde sadece en büyükler ayakta kalacak

iyi güldüm yalnız, tarih bilgin son 5 sene falan mı 5 yasında mısın?
Sosyal ağlarda paylaş

1903'ü bilmem yalan yok. Metin-Ali-Feyyaz'da kaldım en son.

20 senede 3 şampiyonluk? Ha sevinmek için sevmedik feda olsun? Adidas formaya 105 tl? Sadece 5bin kombine? Feda tshirtlerinden kaç tane satıldı? Büyük Beşiktaş taraftarı ağlanacak halini bile primledi be arkadaş.

Neyi feda ettiğiniz belli yıllardır
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

BulletRide said:

Beşiktaş tarihi boyunca hiçbir zaman sezon şampiyonluğun en büyük adayı olamadı şu an da olamaz.

beşiktaşın tarihini gerçek beşiktaşlılar bilir .

daha hiç biri yokken biz şampiyonluğa oynuyorduk
1903>1905>1907

lig 1959da basladi, besiktas futbol takimi 1911de kurulmus.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

PZero said:

BulletRide said:

Beşiktaş tarihi boyunca hiçbir zaman sezon şampiyonluğun en büyük adayı olamadı şu an da olamaz.

beşiktaşın tarihini gerçek beşiktaşlılar bilir .

daha hiç biri yokken biz şampiyonluğa oynuyorduk
1903>1905>1907

lig 1959da basladi, besiktas futbol takimi 1911de kurulmus.

1903 de ılk kurulduğpumuz yıl şapiyonluğa oynuyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin kafası bilmem de elbetteki forma dediğin şey 105 tl civarı olacak. Performansa göre forma fiyatımı belirleyeceksin?

Bugün Eskişehirspor'unda Bursaspor'un da formaları aynı fiyatlarda. Adidas, Nike satıyorsun arkadaşım sen Suphi Spor ürünü değil. Elbetteki 105 lira olacak ne olacaktı?

Beşiktaş'ın tarihinde hiç bir zaman şampiyonluk adayı olmadı lafı komik olmuş. Elbette hakkını vermek gerekir hiç bir zaman fb gs kadar çok zirveye oynayamadı son dönemlerde ama 20 seneyi katarak yargılatma istersen kendini =)

Keza kombine fiyatları da zaten çok düşük durumda. Ne bekliyorsunuz? 100tl ye kombine mi satsın asırlık kulüp? Beşiktaş'ın tabi ki ödün vermemesi gerekiyor. Bir prestiji var. Biliyorum sizin istediğiniz kulübün bu şekilde yaparak daha rezil duruma düşmesi ama malesef olmayacak olmaması gereken de bu. Sanırım bu konu ile ilgili kafanızın biraz ekonomiye basması gerek. Sonra tartışırız.

Evet, kulüp çok kötü bir dönemden geçiyor. Bu ne ilk oldu ne de son olacak. Sürekli mağduru oynayan bir yönetim var. Hatırlayın özhan canaydın gurbetçilerden sadaka istemişti.
Beşiktaş'ın durumu daha vahim olabilir ancak Beşiktaş bu tablodan kurtulamayacak bir kulüp değil.

Küçülmeler, büyümeler her kulübün başına gelebilecek şeyler. Türkiye La Liga'ya dönmez yine 3 büyük kalır. 15-20 milyon taraftarla orta sıra takımını nerede gördünüz siz? Sonuçta kaynak var taraftar. Finansal verim oranı tartışılır ancak tablo Beşiktaş bitti yeeaa gs-fb yönetir tablosu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

PZero said:

beşiktaşın gençleri gayet istekli tecrübeli yuncularla desteklersek bu takımı birazda takım olursak sampiyonluğun en büyük adayıyız .

3.lig takımına 4 atıp 2 yiyen takım çohiyi. ama bizim takım çok kötü clde 0 çekcek.

lolol

2 gün önceki maçdan bahsediyorsan o maçta yaş ortalaması takımın 18 di. bana gsde 18 yaşında bir oyuncu adı söyle ?
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

CthuLhu said:

PZero said:

beşiktaşın gençleri gayet istekli tecrübeli yuncularla desteklersek bu takımı birazda takım olursak sampiyonluğun en büyük adayıyız .

3.lig takımına 4 atıp 2 yiyen takım çohiyi. ama bizim takım çok kötü clde 0 çekcek.

lolol

2 gün önceki maçdan bahsediyorsan o maçta yaş ortalaması takımın 18 di. bana gsde 18 yaşında bir oyuncu adı söyle ?

Berk İsmail Ünsal. 17 yaşında, hazırlık maçında golünü de attı. Altyapıdan oyuncu çıkarma ve bunlara görev verme konusunda sanki pek doğru bir takım almadın karşına?
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha ala ala bunu mu aldın?

Gayette sadakaydı. Senin ne söyleyip söylemediğin umrumda değil. Bana göre de bugün Fikret Orman'ın kapı kapı dolaşıp para istemesi sadakadır. Bu kadar amatör olmamaları gerek. Marketing kanalıyla gayette iyi işler yapılabilir. Bu takımlar köy takımları değil 15-20 milyon kişiye hizmet eden takımlar. Ucuz şeyler bunlar.
Ayrıca ölmüş ve saygıdeğer bir insanın sadaka istemesinin ne gibi bir hakaret yanı var merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

PZero said:

CthuLhu said:

PZero said:

lolol

Berk İsmail Ünsal. 17 yaşında, hazırlık maçında golünü de attı. Altyapıdan oyuncu çıkarma ve bunlara görev verme konusunda sanki pek doğru bir takım almadın karşına?

Avusturya Bölgesel Ligi takımına attığı golmü ?
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ın gurbetçi gücünü kullanması normaldi çünkü Almanya'daki Türklerin yarısından fazlası Galatasaraylı. Ciddi anlamda potansiyel mevcut.

Fakat zor duruma düşmek bana saçma geliyor ve ben Beşiktaş'ın zor durumda olduğuna da inanmıyorum. Belki de bu sezonki borç ve CAS davaları daha önceki sezonlardan daha düşük ama UEFA'nın men kararı bu seneye denk geliyor. Bu karar çıkmasa hala yıldız peşine düşülecek. Ospina'nın maliyeti nereden baksan 5 milyon euro'nun üzerinde. Batan takım bildiğin 500.000 Euro bile bonservis ödemez, tecrübeli oyuncuları piyasadan ölücü usulü kapar, gençleri A2'sinden çıkarır.

Beşiktaş'ın altyapısından Mami oynar, mevcut kadrodan da Burak Necip, Oğuzhan, Burak oynar. Yine Toramanlar, Aurellio'lar ile bizden yaşlı kadro çıkarırsınız rahat olun.

@Pzero'cum: Oynadı mı diye sordun ben de oynadı dedim. Kaç gol atması önemli değil, hatırlatmak amacıyla gol de attı dedim. Sonuçta Avrupa'daki her takıma karşı oynadığınız ve kazandığınız maç şanlı zaferdir sizin için lafımız yok oynadığınız takıma
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

taraftar karta sadaka diyenler feda diye tişört satıyor ve övünüyor dsf

taraftar kart??

http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/153461.asp

bak.

Marketing olayı çok başkadır. Hacılar hesap açtık bi 100 er euro üfleyin demek çok başkadır.

Bana göre şu an Fikret Orman'ın yaptığı kapı kapı zengin iş adamı gezme olayı da doğru değil.
Feda tshirt'ü olayına gelince. Bu bana göre türk kulüpleri arasında yapılan en güzel şeylerden biri.
Avrupa'da bunun örneğini St. Pauli de gördük. Keşke daha fazlaısnı görebilsek.

Bu kulübü rezil olmadan düzlüğe çıkarmanın güzel bir örneğidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...