Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

şimdi ekşi de yazmış biri banada mantıklı geldi bu sene böylemi yapsam acaba,

kapalıya gitmiyim bu sene, 2000 vermeyim,
1400 tl vererek kulübe üye olayım, üstüne birde açıktan kart alayım toplamda 2000 tl eder, ama kulübe üye olmuş olurum, en azından bir daha ki seçimlerde gider atarım oyumu içim rahat eder.

böyle mi yapsam acaba, ulan 6 yıldır aralıksız kapalıdayım. ne yapsam acaba..
Sosyal ağlarda paylaş

abi senin yerinde olsam bana da koyar. ama kapalı müdavimleri için en mantıklı girişim dediğin olur.

Ben bu sene ilk defa kombine alacaktım, kapalı alt düşünüyordum bende ama yok olmaz. Hani iş sahibi olsam 10 taksit alır yine giderdim de zor :D Daha basketbol kombinesi, Efes kombinesi, formalardı vs. ohoo kulüp üyeliği alamayacağım diye ilk etapta zaten pişmanım. Yıl sonuna doğru artık işe vs. girersem ancak
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

hakkaten uefa da yok di mi bu sene :D
geçen yıl standart maçlarda 80 falandı kapalı alt
derbilerde de 120ydi heralde taş çatlasa

bu sene 20 maç izlenecek olsa
maç başına 100 lira düşüyor

boş kalacak o stad boş

biraz düşük tutarsın ama daha çok kombine çıkarırsın yine aynı şey olur. bu fiyat pahalı gibi duruyor.

bizde müslümanım diyen adam bile camiye yardım etme mevzusunda 5 lira zor atar kutuya, sonra en kral müslüman kesilir, futbol taraftarları da öyle. sade laf.

istemeyrum çay ocağı mayocağı. hakkı at bunlar dışarı hakkı. takımımıza gelince küçücük bir zuhurda bulunun ya.
Sosyal ağlarda paylaş

işte en azından gider oyumu atarım böyle demirören gibi kanı bozuklara karşı en azından elim kolum bağlı kalmaz. ama kapalıyada uzaktan bakmak bu kadar sene sonra koyacak bana, bi diğer arkadaslarlada konusayım beraber gittiğim tayfa var bakayım onlar ne yapacak, ama onlar kesin gider kapalıya ya
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de şöyle değişik bir mahalle baskısı var şimdi ha:
said:

Sosyete uğraşmaz bunlarla be güzel abim, Oturun maç izleyelim derler. Yeni açık için birşeyler organize edilse daha iyi...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=406204256084026&set=a.354991834538602.74543.100000833663430&type=1&theater
Sosyal ağlarda paylaş

geldiği dönem ülkedeki en iyi forvet oyuncusuydu açık ara, 5.5 milyon euro + 2 oyuncu vermiştik yanılmıyorsam ki o zaman harika aldık bile deniyordu. Bugün burada dalga geçen FB ve GS'liler nasıl kıskanıyordu :)

Geldiği dönemde fazlaca katkı sağlamıştı takıma ki forvet olmasına rağmen Zico'nun Deivid akımına kapılıp kanatlarda gizli forvet olarak kullanmaya çalışmıştık o dönem onu, performansını çürüten en büyük etken buydu. Üstüne uzun sakatlık dönemi, yedeklik vs. derken o adamı BJK bitirdi.

Sağlam bir takip ile mükemmel bir futbolcu yaratabilirdik ondan, takım fark etmeksizin. Ülkeye gelmiş potansiyeli en yüksek yabancılardan biriyken bitirdiğimiz, hiçbir şekilde istemediğimiz bir adam haline getirdik Holosko'yu,

Ha şu kafa ile Holosko ne kadar iyi oynarsa oynasın, o günlerdekinin yarısı edemeyecek orası ayrı, ama kimse çıkıpta bu adam bir hiçti demesin. Aynı dönemlerde futbol mu izlemiyorduk neydi hacı,

hırs yaparım eski postları bulurum yemin ederim asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...