Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

abi fikret orman yönetime geldiğinden beri yaptığı tek hatalı iş carvalhal'i gönderip tayfur'u takımın başına getirmekti. Gelecek sezon Carvalhal'in olmayağı gün gibiydi fakat o dönemde gönderilmemeli ve sezonunun bitişi beklenmeliydi.

Onun dışında yapılan her hareket o kadar doğru ki gerçekten nokta atışı yapılıyor. Basketbol şubesi ve futbol şubesinin gelecek planları çok iyi ve şu FEDA projesi bayağı ilgi topladı. Kulübün üyelik parası düşürülüyor, herkes üye olsun diye ve yanılmıyorsam 1200 lira üyelik ücretine 12 ay taksit yapacaklar. 200.000 aktif üye bekleniyor.

Şu her üye olanın hemen oy kullanma olayını da değiştirirlerse Demirören gibi adamların sürekli seçilmesi de engellecek bir o kaldı.

Bakalım güzel gidiyor herşey, futbol takımı için sağlam bir teknik ekip ve zaten sağlam olan basketbol şubesine sağlam yatırım yapacak bir sponsor ile en azından şimdilik bu iki dalda çok iyi işler yaparız.

Güzel gidiyor ya güzel :D Fikret Orman reyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Berat Çetinkaya yı almışız stoper.. demekki sıdney ve sıvoc hakket gitti.

sidney kiralıktı gidecekti zaten de sivok niye gönderilmek isteniyor anlamıyorum. Egemen ile harika bir ikili olmuşlardı. Maaş indirimi kabul etmeyenlere kapıyı göstereceğiz diyorlardı, sorun varsa sadece buradan kaynaklıdır diye düşünüyorum. Tayfur sevmiyordu birde Sivok'u oynatmıyordu gerçi ama o da gitti. Sivok kesinlikle takımda tutulmalı,

Berat iyi adam ama rotasyon adamı olarak alındığı belli, alt liglerden gelip bir anda Beşiktaş gibi takımda 11 oynayamazsın. Geleceği olan adam ama dursun kenarda, takımda kendini geliştirirse çok rahat yerel yıldızlardan bir haline gelebilir çok kısa zamanda,

Sakarya'dan Şaban'ı da alaydık bari sol beke, tam ihtiyacımız olan tipte adam :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ralf Rangnick ile anlaşıldı diye söylentiler bolca sosyal medyada. Anladığıma göre de Altınsay görüşüyor anlaşıyor Rangnick ile, yönetimdeki Levent Erdoğan ve ekibi yerli hoca olsun Samet Aybaba olsun diye tutturunca kısa bir süreliğine askıya alınıyor ve çarşamba günü oylamaya sunulacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adamda dile getirilien 'tükenmişlik sendromu' diye bir psikolojik rahatsızlık var. Yani adamın ne zaman yine su koyvereceği belli değil. Siz istikrar istemiyormusunuzki böyle bir adamı getiriyorsunuz yahu, herif ben yoroldum yine diyip çekip gidebilir yani. Şöyle adam akıllı 2-3 sene kalabilen bir teknik direktör çıkmadı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler selam.

besiktasicinbirfikrimvar.com'da paylaştığım fikir ilk 5 içine girmiş 45 oy ile. Biraz daha itelersek biraz daha dikkat çekebilir diye düşündüm. Siz de bir okuyun. Hoşunuza giderse beğenirseniz sevinirim. :)

http://www.besiktasicinbirfikrimvar.com/ara?query_text=5.000.000+Be%C5%9Fikta%C5%9Fk&x=8&y=12
Sosyal ağlarda paylaş

valla kac defa yazdım zico zico diye , hadi inşallah gelir ben çok istiyorum zico yu fenerede güzel top oynatıyordu adam, disiplinli bir adam uzun dönem sözleşme yapsınlar hatta, zaten fenerden de disiplinli olduğu için işine karışılmasına izin vermediği için gönderildi, başka açıklaması yok fenerden gönderilişinin.
Sosyal ağlarda paylaş

şu feda projesi cidden harika işliyor yalnız, geçen bjk - gs maçında 2 tırdan çıktığı gibi 1500 tane satılmıştı, daha da getirmediklerinden ötürü zaten fazla satış olmamıştı. Toplamda 8.000 beyaz - 8.000 siyah basıldığı söyleniyor.

Bugün ben sıra beklerken 30 kişi falan vardı önümde tırın birinde, herkesin elinde bir Feda t-shirti ve alanda yanında mutlaka başka birşeyde alıyordu. Kişi başı ortalama 50-60TL bırakıldı oraya, hatta önümdeki dayı hızını alamayıp forma falanda aldı üstünde olmasına rağmen 300TL bıraktı 2-3 t-shirt alıp. Bütün basılanlar satılmıştır ki yine ben sıradayken 3 parti mal geldi direk hepsi kapıldı, daha gelecek deniyordu.

Çok tuttu proje, çok güzel reklamı yapıldı ve malda çok güzel olunca tabii bok gibi sattı. Umarım bu tip şeylerin devamı gelir, bizde adam akıllı bir store'a kavuşuruz sonunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...