Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanserin ilacını buldu

deady

Öne çıkan mesajlar

throine sen harbi mercimek beyinlisin hastaları alet eden ben değilim yazıyı okursan kimin ne maksatla kanser hastalarını alet ettiğini görürsün .

Sen ve senin gibiler saidikürdi gibi ruh hastası insanları tanrılaştırmak kutsallaştırmak istiyorsunuz beni rahatsız eden noktada burda
Sosyal ağlarda paylaş

İnsan bazen öyle bir noktaya geliyor ki; bir de bunu denesek ne çıkar diyor. Bunun cahillikle eğitimsizlikle de alakası yok tamamen çaresizlikle alakası var. Bilmiyorum ne yazıyor yazıda okumak istemedim ama bize 2000 vermişlerdi son tarih çok şükür hala yaşıyoruz. Ben kendim olarak aptalca da olsa her tavsiye verenin lafını oturup dinledim belki yararlı bir şey söyler diye. Tabi ki zararlı olacağını düşündüğüm şeyi içimden 'get la şurdan' diyerek kenara ittim ama herkes o kadar bilinçli değil yani benim bile çoğunuza saçma gelecek zararsız şeyler yapmışlığım da yok değil. Kanserde ve çoğu hastalıkta moral çok çok önemli, zararı yoksa öyle iyileşebileceğine inanması yararlı bir şey.

Niye yazdım bende bilmiyorum uykusuzluk falan herhal sonuç olarak çogyaşa akila başgan.
Sosyal ağlarda paylaş

Throine yine uçmuş saçmalama sınırını aşmış, diyorum ya kesin cemaatten burs falan alıyor bu, yoksa böyle boş boş 7/24 savunmak olacak iş değil, kadrolu savunucu lol

Bi de çocuklan 31ci velet diye dalga geçmişin ama sende anca bikaç yaş büyüksün ondan, hatta bu kafaylan ondan çok 31ci olduğun da kesin, en azından öyle izlenim uyandırıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Babam kanser hastası ve şu "haber" denen şey hakaret derecesinde büyük bi saçmalık. Bari hasta insanları rahat bırakın.

Bu hastalığa yakalanan birinin psikolojisini anlamanız mümkün değil, götünüzden sallayarak savunmayın şu saçmalığı

geçmiş olsun.

zaman gazetesinin yaptığına belki iyi niyet diyebilirdik ama manşetten resime kadar herşey propaganda kokuyor.. zaten kemoterapisini almadan iyileşti diye yazabilecek babayiğit bir muhabir varsa helal olsun :)

neyse Allah kanser hastalrının yardımcısı olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Yakın çevresinde kanser hastası olan biri bilir arkadaşlar, hasta psikolojisi, sana ömür biçilmesi vs bunlar insanı içten içe yiyen şeyler kanserin kendisi gib.

Tabiki kemoterapi, ameliyat, radyoterapi hangi tedavi önerildiyse onu yapacak. Ancak bence hastalık psikolojisinden kurtaracak herşey hasta için faydalı

Bu arkadaş için maneviyat olmuş, ahmet için hobi olur, mehmet için sosyal sorumluluk projeleriyle oyalanmak olur, bence moral, motivasyonu yüksek tutan herşey mübah.

Aynı haberde risale, saidi nursi kelimelerini çıkarıp transendental meditasyon ve maharishi kelimelerini eklesek yeaaa ne kadar güzel birşey bu meditasyon, buda maharishiden razı olsun cnms yorumları gelecek bir dünyada yaşıyoruz.

Inb4 maklube kafası h3h3h3
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

deady said:

Adamların sınırı yok herşey mübah

Sanane ki demek böyle ayakta kalıyor, moral buluyor adam?

Gerçek islam bu değil, islam kafası de, fetocan de bütün bunları de sonra uza git lütfen.

Kanser hastası olup da vefat eden tanıdıklarım oldu (babamın çok yakın bir arkadaşı). Gerçekten de hem o insan hem de yakınları her şeyden umut buluyorlar orası doğru. Ama çıkıp da Hastalar Risalesi ile kanseri yendiler diye haber yapılıyor buna diyecek tek bir lafın yok mu? Hehhe. Hep kaçırdığın nokta bu, inatla ve inatla. Kimse burda insanların bireysel olarak kanseri nasıl yendiğine, nasıl moral bulduğuna allah sevgisine vs laf etmiyor. Bunu çıkıp da haber yapmalarına laf ediyor.
Adamlar resmen umut taciri, belki bunu yaparken kafalarında insanların korkularından faydalanarak milleti dindar yapmaya çalışma isteği bile var. İnanmazsan yanarsın diye insanları allah gibi tehdit eden bir güruh bunu yaparsa şaşırmam zaten.

Hayır bak şurda "gerçek islam bu değil"cilere kızan Bone bile olayın saçmalığına değiniyor. Sen biraz zorluyorsun artık bence misyonerliği savunacağım diye. Ha neden yapıyorsun bunu onu anlamak da zor, inananların bu ülkede ezildiğini falan mı düşünüyorsun bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

hayır şimdi bi haber çıksa "kanseri NUTUK okuyarak yendi, her gün Gençliğe Hitabe okuyordu" dense o haberi de eleştiririz.

Ahahah bu olsa ilk throine röröler zaten. Dinle ilgili bir mantıksızlığı eleştirdiğimiz an hemen throine yardımlarına koşuyor "inanları eziyorsunuz!" diye. vallahi steril üretim hattına "başörtümü çıkartmadan sokmadıleaaar*" diye gazetelere çığıran türbanlı kadın gibisin aynen.

*başörütüsünü çıkarıp bone takmasını istemişler hahah
Sosyal ağlarda paylaş

[

quote=throine]

deady said:

Adamların sınırı yok herşey mübah

Sanane ki demek böyle ayakta kalıyor, moral buluyor adam?

Daha bir kanser hastasını, onun çaresizliğini yakından görmemiş, hayatta başına gelen en büyük sağlık sorunu aşırı derecede mastürbasyon yapmaktan tahriş olmuş penis olan 15 yaşında ergen halinle topikler açıp güya bu insanların durumundan bir şeyleri "eleştirmeye" kalkıyorsun.

Neyi eleştireceksen eleştir hadi.

Gerçek islam bu değil, islam kafası de, fetocan de bütün bunları de sonra uza git lütfen.

asdasdsad nası da atarlanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Arada bir besmele çekiyorum, her akşam yakınlarım için dua ediyorum arada bir de namaz kılıyorum onun dışında işler güçler babam bir de memeleri düşünüyorum. Siz ne yapıyorsunuz? O_o

Oski said:

birileri tez zamanda dini yasaklamazsa mantık dünyasından tam anlamıyla kopucak bu kafalar.

gün içinde, günlük işler esnasında kafalarının içinden neler geçiyor çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Ardeth said:

Risalesi ile kanseri yendiler diye haber yapılıyor buna diyecek tek bir lafın yok mu? Hehhe. Hep kaçırdığın nokta bu, inatla ve inatla.

şunu yazmadan önce topikteki diğer postlarımı da okumayı denedin mi hiç?

Mesajlarının çoğu sana olan antipatikliği arttıran cinsten abi bunun sebebi müslüman inanan olman vs değil sadece kendin.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Arada bir besmele çekiyorum, her akşam yakınlarım için dua ediyorum arada bir de namaz kılıyorum onun dışında işler güçler babam bir de memeleri düşünüyorum. Siz ne yapıyorsunuz? O_o

http://de-motivational-posters.com/images/atheism-because-babies-are-tasty.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

İşte onu diyorum, bi sıkıntı var ama o sıkıntı sadece senden kaynaklanmıyor. Sana kıl olanların bazısında da var sıkıntılar.

evet internet üzerinde tanımadığı adama kıl olup, nefret besleyen adamlar var hala.

onlar için yapcak pek bir şey yok, tek çare internet üzerinde olduklarını hatırlatmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...