Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Company of Heroes 2

throine

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
CEO Jason Rubin sent out a somber letter to employees explaining, among other things, where exactly everyone will end up in the wake of THQ’s dissolution.

“The proposed sales of multiple assets is as follows:

Sega agreed to purchase Relic
Koch Media agreed to purchase Volition and Metro
Crytek agreed to purchase Homefront
Take 2 agreed purchase Evolve
Ubisoft agreed to purchase Montreal and South Park
“We expect that most employees of the entities included in the sale will be offered employment by the new owners. However, we cannot say what these owners may intend, and there will likely be some positions that will not be needed under the new ownership. You should receive notice this week or early next week if the new owners intend to extend employment to you. Please note that the terms of your new employment, including pay and benefits, may be different from the current terms of your employment with THQ.”
Sosyal ağlarda paylaş

Sega iyide muhtemel bir ertelemeye hazır olun , şimdi sega kontrolü alacak oyunu muhtemelen tekrar gözden geçirmek isteyecek kendi standartlarına uygunmu değil mi diye (tabii bunu aklı başında bir şirket yapmalı ,segadan beklediğim bu ,yoksa THQ nun yaptığı gibi yaparlarsa kendi kredibilitesi zarar görür ) buda zaman alır .
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Şu anda çok rahatsız eden bir bug yok.

En az beğendiğim şey commanderlar. COH1 ve COH Online'da seçilen doktrinler daha anlamlıydı. Diğelim ki tank hunter seçtiğimizde armora karşı avantajlı oluyorduk veya airborn seçtiğinde hava desteği alıyorduk.

COH2'deki commander özellikleri ise odağı belirsiz şekilde rastgele bir araya getirilmiş gibi duruyor.

Ama tabii bunları yeniden düzenlemeleri zor bir iş değil. Oyun çıkana kadar daha düzgün bir hale getireceklerini umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
online oyun arama kısmı uzun sürüyor özelliklede 6-8 kişilik harıtalar için , dakkalar sonra eşleştirme yapıyor oyuna giriyorsun pat oyunculardan biri oyunu oynatmayacak kadar lag yapıyor ve sonunda adamı kickliyorsun yada kendi düşüyor ve bilgisyar yerini alıyor. Buna bi çözüm bulmaları lazım adam 1000ms pingle oyuna girememeli.çünkü işin içine AI girince havası kaçıyor herşeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Company of Heroes'un ilkini yeni oynuyorum. Bir ara bir yerlerden almışım Steam'de gördüm olduğunu.

Company of Heroes
Company of Heroes (New Steam Version)
Company of Heroes Opposing Fronts
Company of Heroes Tales of Valor

var. İlkini çok önemsemedim de, ikincisi oyunun aslı sanırım diğerleri de expansion filan mı? Başka oyunlar mı? İlk hangisinden başlamak gerekir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...