Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

ya ama iste gobek kısmında hicbi degisim yok :) cok buyuk gobegim yok gerci, sarkmıs da degil. ama duzlestirebilecegime hala inanabilmis degilim.

daha once de soylemistim, kilo verince ilk beldeki simit gitti diye. pantolonlar dusmeye basladı falan.

herneyse. agırlıga devam ediyorum tam gaz. haftada bir de basket, ve bazen futbol macı yeterince yag yakmama sebep oluyordur diye dusunuyorum. dun 2 saat aralıksız basket oynadım, bidigin vucudum iflas etti artık ama kondisyonun masallahı var aman bozulmasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Zegna said:

Osie16 said:

Zegna said:

86kg oldum. boy 1.82, yag oranımda sanırım %9 10 larda.

bugunden itibaren kebaplara filan baslıyorum 90 olmak icin, ondan sonra kardiyo kasarım yeter bunaldım :D

Hacı yanlış anlama ama son sırt fotonu koyduğunda daha yağlı bir vücudun var gibiydi, 182 ye 86 kg ve %9 yağ oranı demek çok ciddi bir kütle demek resim bekiyoruz :)

yok yag oranı cok anlamıyorum zaten, ben bi normal resim koyayım yakın zamanda ordan yorumlarız, belki de daha yuksektir.

soyunma odasında yarısma vucutlu bı herıfın bana soyledigi seydi bu bi kac gun once :D

Yüksek olsa bile yağ oranı sıkıntı yok yağ yakmak kolay bence,sırt pozun vardı sırf sanırım sırtın gayet iyiydi o zamanda söylemiştim hafif bir bulk duruyordu yaz geldi abi parçala vücudu :)

bende 1.82yim la zegna 80dim 78e düştüm şuan. fotom var dsf
Sosyal ağlarda paylaş

baya baya muhabbeti baltalıcam gibi hissettim ama ben şey sorcam, 1.76 boy 70 kiloyum, omuz falan geniş öyle dar omuzlu değilim kemiğim baya boldöküm. yağ dağılımı olarak göbek deliğimin altında birikmiş niyeyse ne var ne yok, simide kayıyo hafif ama yanlar çok değil, bildiğin göbek deliğimden kasıklarıma kadar bi yükselip iniyo ilginç bi biçimde. benim hem onu yakasım, hem de olduğum vücudu şişirmeden kaslandırasım var. hacimli değil de, olduğu hali güçlücene olsun sıkı olsun felan. her gün 1 2 saat bisiklet sürsem, eve gelince de mekik şınav barfiks çeksem yeter mi? hiç spor salonu insanı değilimdir, en fazla 2 3 haftaya bıkarım ama bisikleti falan bıkmadan yaparım. olur mu dersiniz öyle? yani elbet şu halimden daha iyi olurum tabi de bisikletin üzerine mekik şınav barfiks kastığıma değer mi yani?
Sosyal ağlarda paylaş

düzenli yaparsan hepsinin faydasını görürsün

bende salonlara hep paralar saçıp gitmeyip evde spora döndüm baya bi önce

fakat onuda bi programa düzene oturtmak lazım.cayması yine kolay oluyor.ve 1-2 günde olumlu sonuç almak zor.ben evde 3 ay düzenli yapıp geri kalan aylarda yiyip içip yağ bağlayıp sonra oha göbek diyip tekrar aylarca spor yapıp bırakıyodum.olmadı tabi böyle

suan dumbell programı şınav barfiks ve p90 programından arakladğım bazı şeyleri düzene oturttum

p90nın ab ripper programı çok iyi mesela.20 dk sürüo.haftada 2 gün yapıyorum

35 dakka 130 nabızlarda cardio yapıyorum.beslenmemi düzene oturttum

faydasını goruyoruz tabi ama hemen olmuyor dfs

beslenme birde.en büyük hatayı burda yapmıştım ama onuda programa oturttum
Sosyal ağlarda paylaş

Abi delirecem, aynaya baktığımda yada normalde hatları görebiliyorum ama foto çekince flaşı kapamama rağmen çok parlak çıkıyor fotolar ve hiçbir detay belli olmuyor oda ışığında çektim acaba ondan mı ki, gün ışığında flaşsız çekmeye calisicam yarın 1-2 foto koyarım düzgün çıkarsa.
Çekilen fotoya bakıyorum dümdüz, pozu aynada veriyorum hatlar belli FCKKKK THIS SHIT
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Abi delirecem, aynaya baktığımda yada normalde hatları görebiliyorum ama foto çekince flaşı kapamama rağmen çok parlak çıkıyor fotolar ve hiçbir detay belli olmuyor oda ışığında çektim acaba ondan mı ki, gün ışığında flaşsız çekmeye calisicam yarın 1-2 foto koyarım düzgün çıkarsa.
Çekilen fotoya bakıyorum dümdüz, pozu aynada veriyorum hatlar belli FCKKKK THIS SHIT

olm bana attıkların iyidi? ama eskiydi onlar dimi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...