Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Matt Damon'ı sevmediğim için bunca zaman izlememişim ama resmen ayıp etmişim, özür diliyorum herkesten.

http://2.bp.blogspot.com/-5_YCt3c0iT0/TpgZIIWYQMI/AAAAAAAAAFc/ScixfbNSerA/s1600/the_bourne_trilogy.jpg

seriye 8.5/10 veriyorum komple. aksiyon sahneleri yeterli, gerilim yeterli, çatışma iyi yaratılmış. ikinci filmle üçüncü filmin bağlanması da çok hoşuma gitti.

izlemeyen varsa hala (benim gibi öküzlerden bahsediyorum) mutlaka izlenmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

bugün değil de birkaç gün önce A Serbian Film'i izledim. arkadaşla birlikteydik elimiz ayağımız buz kesti mk. dışarı çıktık 15 20 dakka konuşmadık ne biçim film lan bu o_O

abi izlemeyin artık şu filmi ya. soranlara da sakın izleme falan demeyin o zaman inadına izliyorlar. "çok sıkıcı ya boşa zaman kaybı bi numara yok" falan diyin de izlemesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

KidLazer said:

bugün değil de birkaç gün önce A Serbian Film'i izledim. arkadaşla birlikteydik elimiz ayağımız buz kesti mk. dışarı çıktık 15 20 dakka konuşmadık ne biçim film lan bu o_O

abi izlemeyin artık şu filmi ya. soranlara da sakın izleme falan demeyin o zaman inadına izliyorlar. "çok sıkıcı ya boşa zaman kaybı bi numara yok" falan diyin de izlemesinler.

Olum nası bi reklam yaptın lan herkes indiriyo filmi sdfsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

@soul
ben bir film izlediğimde ambiyansı iyice uydururum aydınlatma seslendirme vs. çünkü filmin içine girmek daha iyi bir izleyiş sunar bana göre. yine böyle bir ortamda o anı düşünerek izlediğimiz için bizi etkiledi. sinema filmi izliyorsun 'lan film işte' dedikten sonra eline kumanda al muhteşem yüzyıl izle bir farkı yok benim için. film 15-20 dk diyorsun da bu açıdan bakarsan son gs-fb derbisinde de top ayakta 35dk kalmış demekki maç 35dk. mantalite bu olmamalı.

herneyse zevkler/renkler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...