Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

(tu)

hafif spoiler ama yine de spoiler

güney kore taşrasıyla anadolu taşrası arasındaki benzerlikler şaşırtıcı. bi de zavallı güney koreliler askeri rejim sanmış o dönemdeki rejimini. gariplerim delil melil kasmışlar boşuna. gelsinler de askeri rejim öğrensinler bizden. aynı yıllara rastlıyor zaten. (şaka tabi, filmin derdi askeri rejimi anlatmak değil, sanırım üstünde durmamışlar pek.)

film çok iyi bu arada. klasik katili çözme filmi bekleyenleri hayal kırıklığına uğratması mümkün ama.

pardon: memories of murder
Sosyal ağlarda paylaş

az önce kabloda sinematvde La segunda muerte (the second death) diye bi film seyrettim. 2012 arjantin yapımı. bulamazsınız zaten de tvde falan denk gelirseniz de seyretmeyin koşarak uzaklaşın. film güya fantastik korku filmi ama işleniş berbat. isa incil meryem parapsikoloji harmanı binlerce defa işlenmiş bi konu ve abartı biçimde üfürük.

yazık oldu birbuçuk saatime.
Sosyal ağlarda paylaş

http://thingsthatdontsuck.info/wp-content/uploads/2012/08/the-bourne-legacy-wallpaper-poster-movie-jeremy-renner.jpg

filmden pek ümitli değildim. sırf rachel abla var diye gittim filme. umduğumdan iyi çıktı. üçleme kadar iyi olmasını beklemiyordum ama gene de eğlendim. orta karar aksiyon filmi olmuş. edward norton'la dr. guggenheim'ın sahneleri biraz yapmacık olmuş bir de.

7/10

Sevgilinizle gidiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

http://s16.postimage.org/xe0810dp1/brave_ver12.jpg

Konu olarak zayıf buldum, belki de 7-70 herkese hitap etmesi içindir. Görsellik-müzik sizi alıp götürüyor. Her saniyesi esprilerle, detaylarla dolu, her pixar filminde olduğu gibi. Karakterlerin hepsi birbirinden iyi.
(Adamlar varını yoğunu ortaya koyup film yapıo, ben burada not veriyorum. Çok komedi lan. )
8,8/10
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...