Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gif ve cesitli diger oynak gorseller

aquila

Öne çıkan mesajlar

dEaThMooN said:

Abi çok sakat bu şeyler ya. İngiltere'de yine her durakta yoktu da bazılarında cam paravan vardı. Metronun kapılarının denk getirildiği noktalarda da otomatik açılır kapanır cam kapılar vardı. Metro yanaşınca da açılıyordu.

Çok mu maliyetli şunu yapmak acaba?

olmaması lazım istanbulda da sadece kabataşta yaptılar ama çok saçma yani tek yere yapmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

yan tarfatkiler niye kaçıyor

Gözleri önünde birisi parçalanıyor metronun altında kalio,
sen binip metroya devam ediceklerini düşünüyordun ? :)

Görgü tanığı olmama filan olayından kaçışta olabilir, şok etkisiyle kaçışta yada Çok zeki umursamaz bikaç insan hah bu metro zaten hareket etmez artık diyip otobüsle gitmek için çıktılar ve koştular çünkü biyere yetişecekler...
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Rerore said:

yan tarfatkiler niye kaçıyor

Gözleri önünde birisi parçalanıyor metronun altında kalio,
sen binip metroya devam ediceklerini düşünüyordun ? :)

Görgü tanığı olmama filan olayından kaçışta olabilir, şok etkisiyle kaçışta yada Çok zeki umursamaz bikaç insan hah bu metro zaten hareket etmez artık diyip otobüsle gitmek için çıktılar ve koştular çünkü biyere yetişecekler...

kacmiyolar olm adami yakalamak icin kosuyolar
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız adamın none of this is intiutive demesi çocukların yüreğine su serpmiştir. ben bilirim bütün bunları sadece denklemler açıklayıp herşeye çok doğalmış gibi hocaların elinden geçtim. olayın fiziğini hissetmediğim için bir yerde bişey anlamamış gibi hissediyordum kendimi hep hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...