Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Narius said:

Geleceğine dair hiçbir şey söylemediler ki sonradan karar almazlarsa gelmeyecek muhtemelen. "Dedicated Turkish Server" ı duyunca Türkiyede sandı insanlar.

Eyv. çok iyi anladım. Yani sonuçta Türk serverı açtılar ama Türk serverı yok, tüm Türkleri buraya topladılar ama Türkiye dışında oynatıyorlar...hahahaha saçmalık ulan bu .
Sosyal ağlarda paylaş

benim 2 acc vardı east ve westte ikisini de atmışlar main accı geçiririm tekrar da ufaklık kalsın burda güzel işte arada girer liseli atarı görürüz.

bu arada ilk girdiğim oyunda benim lane'de zilean ile geldi adam.
4dk içinde 5 defa öldü sonrada adam gibi oynayın yardım edin hep ben dalıyorum falan diyerek sövdü 6. dk'da oyundan çıktı. işte Türk oyuncusu budur :)
Sosyal ağlarda paylaş

ms iyi download iyi ama herşey lagli. eskiden sorun olsa hareket edemezdim. şimdi onda sorun yok her şey çok yavaş. draftta adam banladım, karşıdaki adam instant banlamış. ben bekiyorum hala tabihaberim yok durumdan, sonra oyun kendine bi geldi. ben random picklemişim bizim takımın hepsi seçmiş hatta. inanılmazdı
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye serverine doğudan geçtim ama şöyle bir olay var. Doğuda bile çok azda denk gelen polonyalı ve rus bebeler oyundan soğutuyordu buraya geldik devam edeyim dedim. Her beş oyundan 4ünde biri afk oluyor ya da çıkıyor diğerleri ona küfür etmekten oyun oynamıyor tam çevirdik derken birisi surrender yapıyor sürekli. İp kasıp geri dönerim eski yerime. KBt de ki üyeliklede buraya girerim arada bir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...