Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

The International'a katılan biri beta'nın 2 ay gibi sürede sonlanacağını söyledi. Şu haliyle hazır değil.

Valve bütün menüleri bitirmeden, win/lose/experience sistemini oturtmadan bitirmez betayı.

Bu hafta bence genel bir açıklama gelecektir, sıkı bir update gelecektir diye düşünüyorum aynı zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

The International'a katılan biri beta'nın 2 ay gibi sürede sonlanacağını söyledi. Şu haliyle hazır değil.

Valve bütün menüleri bitirmeden, win/lose/experience sistemini oturtmadan bitirmez betayı.

Bu hafta bence genel bir açıklama gelecektir, sıkı bir update gelecektir diye düşünüyorum aynı zamanda.

İyi olur vakti gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu daha önce tartışıldı mı bilmiyorum fakat oyunun hızı konusunda sıkıntı çekmekteyim. HON oynadığımdan kaynaklanıyor bu problem farkındayım. DOTA2 ye zaman ayırayım 10-15 maç sadece DOTA oynayayım diyorum gene de HON'daki aksiyon tadı ve hız hissiyatı karşılanmıyor. Bir tek bende mi oluyor bu durum anlamıyorum.

"hızlı oyun=keyifli oyun" kafası bendeki sanırım.

HON oynadıktan sonra DOTA2 ye geçen bir çok arkadaşım vardır eminim, kendilerine sormak istiyorum, bu hissi siz de yaşadınız mı? Oyun size de yavaş geldi mi? Sonrasında alıştınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...