Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi rusların hepsi mi carry seçer be. ben böyle millet görmedim. hem carry seçip hem ezilip hem de başkasına bok atan bizden sonra 2. millet. flafkafkallfjfkasjk tarzı bi konuşmaları var oyun boyunca susmuyolar, ingilizce bilip bilmezmiş gibi davranıp sizi sallamıyolar. oyunu öğrenmek için niyetleri yok, sadece kgsjkgsdlfkls yazıp vodka içerek oyun oynuyolar. ve meşhur lafları var "omg noob" ardından "axaxaxax"
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Aynen honda düşünme işlemini battle'dan önce yapmak durumundasın, orda sırayla kime girişilecek, kime ne skill atılacak, bunlar combat başlamadan belirlemek gerekiyor yoksa combatta takımcana sıçmak olası.

Hangisi daha Casual sizce? Dota2 mi Hon mu ? (LoL ile RoI casual zaten bahsetmeye gerek yok)

Evet herkes carrye dalsın bu çok kafa yoran birşey. Zaten her combattada ne olacağını önceden anlıyoruz Hon'da. Kime ne skill atılacak combat başlamadan belirmek gerekiyor evet biri bkb bastıgında yada benzer bişey oldugunda gg :) Ezber oyun.

Honda iyi bir oyunda carryler karşılıklı iyi kasar oyun uzar. Dotada iyi bir oyunda oyun içi aksiyon sürekli değişir stratejiler sürekli değişir çok güzel bir takım oyunu döner oyun uzar çekişmeli olur. Herkes keyif alır. Sürekli imba hero basan Hon'da anca carry alanlar :) Arada çok fark var. Ama tabiyikide tercih meselesi kime hangisi güzel geliyorsa onu oynasın.

Ama hiç Dota oynamayıp lol yada Hon oynarak mobaya başlayıp 5-6 oyunla Dota 2'ye bok atan çok adam var onları anlamıyorum. Talihsizlik başka bişey değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

abi rusların hepsi mi carry seçer be. ben böyle millet görmedim. hem carry seçip hem ezilip hem de başkasına bok atan bizden sonra 2. millet. flafkafkallfjfkasjk tarzı bi konuşmaları var oyun boyunca susmuyolar, ingilizce bilip bilmezmiş gibi davranıp sizi sallamıyolar. oyunu öğrenmek için niyetleri yok, sadece kgsjkgsdlfkls yazıp vodka içerek oyun oynuyolar. ve meşhur lafları var "omg noob" ardından "axaxaxax"

insta mortred alıyolar artık ama türklerin de farkı yok geçen kanaldan kardeşimle bi gruba girdik,malların üçü birden 5sn içinde hard carry pickledi.

bi de türkler support olayını hex,meka vs yapmak olarak görüyorlar.ward,anti-ward,babysit,deny,stack vs hiç bi olaydan haberleri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

support heroları seviyorum yada şöle değişik atraksiyonu olan heroları misal tinker.ama support hero oynamak işkence zaten 4 carry var herşey size bakıyor üstüne adamlar sizi hiç umursamıyor savaş başlayınca 1 kişinin arkasına takılıp gidiyolar sizi bırakıyorlar diğerleriyle.

daha dün lane de wd almışım adam da bs almış buna saldırıyolar attım stun patpatpat nese bu creeplere döndü diğerleri bunu geçip bana saldırmaya geliyolar aha dedim ikimizin arasına girdiler yeriz bunları zaten canları yarım lan bs gelmiyor crreplerden ben kulenin dibinde öldüm adam hala creep farmlıyor.

bide support alırsın 20 tane assistin vardır adam "omg noob no kill" der zorla ks yaptıracaklar adama.

adam random attı support hero geldi başladı, extra parayla gitti speed boot aldı...(en azından bi eşek al)soruyosun cevap yok ingilizce biliyor işine gelince yazıyor ama ona cevap yok kendi de biliyor mal olduğunu çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

stat tutuyo da göstermiyo. ne gibi bi problem olabilir ki olmaması?

he bi de concede olmayınca oyunların dönebileceğini hatırladık tabi her zaman değil ama..
forfeit swap gelsin statlar mümkünse hiç bir zaman gelmesin.

cc gelmezse hiçbir şekilde oynanmaz, oyun dönebilicek gibiyse concede vermezsin olur biter
Sosyal ağlarda paylaş

abi. şu daha oyunun başından gidip ölüp sonra "OMG WHY YOU DIDNT ATTACK YOU NOOB OMGOMGOMG" diyen, sonra oyun boyunca karşı takımı feedleyip "noob team omgomg" yapan tipler babadan oğul nesil mi bu ...... çocukları bunlar babadan oğula nesil galiba. kaçıncı defa denk geliyorum lan aynı tip oyuncuya, yemin ediyorum gına geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...