Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

matchmaking sistemi için banlist geldiği gün daha iyi olacak. dünya üzerindeki bütün rusları ekleyecem çünkü. istediği kadar noob olsun, rus değilse eklemeyecem. o derece taktım ben bu heriflere. bi olaylar oluyor lfjgskgdjsldgj diye konuşuyolar aralarında, speak english diyorum FACK YOU AXAXAAXAX diye bir tepki alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

matchmaking banlist olamaz bence.her oyunda ne kadar iyi oynasan da en az 2-3 kişiden ban yiceksin hatta bazıları iyi oynadığın için banlayacak seni.100 oyundan sonra 100-500 arası kişiden ban yemiş olursun rahat.bütün oyuncuların aynı durumda olduğunu düşünürsek mm nası ayarlasın o kadar insanı bi araya getirmemeyi.

yalnız iletişim cidden sorun geçen bi oyunda teamfight başlamak üzere 5vs5 dalıyorum mikrofondan hebehebe bişiler diyorlar hepsi kaçıp gitti bi anda tek başıma kaldım
Sosyal ağlarda paylaş

eğer eşyalar için istemiyorsan 40$ verme derim invite için. 5$ satan bile var , en fazla satıcının istediği 10$lık bi oyun filan alıp takas da edebilirsin.

oyunculara gelirsek hangi online oyunun topluluğu iyi ki? hepsi birbirinden leş dota 2 de farklı değil istersen 50 adam kes bütün takımı kurtar oyunu kazan yine "retard noob" sun

aha dün başıma gelen: ds aldım uyardım da jungle a gidip hızlı kasıcam diye . benim 7 dk ya ihtiyacım var lvl 7 olmak için (aksilik çıkmazsa) ondan sonra lanelere geçiyorum .dire da skeleton king le top lane de adam 7. dk da ölüyor ve başlıyor saydırmaya bana, ne dersen de cevap şu: "so?" "and?" yani kesin kendisi haklı senin ne dediğin umrunda değil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...