Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

oha bu insanlar niye online almiyor? yazik yani o kadar vakte, ya da iki gun bekle al, ama sanirim sira heyecani yasamak olay birazda. Burada da goruyodum apple store larin onunde ozellikle, fanboy sirasi :) yarisinin zaten hayati kayip gibi duruyodu, diger yarinin yarisi nerd (gerci kesisen kume var kayip insanlarla), diger kalan ceyrek de heyecan.

biz de oyle cok kayip oyuncu yok tabii, cunku sistem musaade etmiyo, devlet parasiyla yasamayi vs. ya da bilg sahibi olamassin bizde kayip olsan, ondan heyecan olsun maksat degisiklik olsun diye giriyolardir siraya diye dusunuyorum baska mantikli aciklama gelmiyo (ha nerdler de var ama hepsi nerd degildir heralde)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kiz arkadasimi 1 aydir pisiriyorum. Zaten cok zor olmadi gerci. Yalniz en kotu zamana denk geldi, ilk 2-3 hafta toplamda 10 saatten fazla oynayabilecegimi sanmiyorum, ama zorlucam her sarti. Bu da toplam da daha az uyku ve daha az ara dinlenme vakti.

Ozlemisim bi oyunu beklemeyi veya oyundan boyle zevk almayi. Yillardir curumus hormonlari calistirdi bi beta bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...