Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

yalnız şöyle bir olayda var. Bunlar gece yarısı etkinliği ve ön şipariş fiyatları

oyun fiyatı %90 ihtimalle çıktığından sonra değişecek. CE fiyatı da değişebilir. Yani 240 şimdilik iyi ama 350 vs. olursa bu set şaşırmamak gerek. Activision oyunlarının daha önce ki CE paketleri min 400TL'den satışa çıkmıştı falan
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada sirf gicikligina sunu dicem;

aranizdan ilk ben oynucam HAHAHAHA, saat farkindan.

normalde oyunlar au ya bi kac gun gec geliyo, saat farkindan dunya da ilk biz oynamayalim diye. diablo 3 ayni gun cikio burada. saat 12 oldugunda HAHAHAHA, butun patchler vs varsa gocmelerde az olucak HAHJAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

bu arada sirf gicikligina sunu dicem;

aranizdan ilk ben oynucam HAHAHAHA, saat farkindan.

normalde oyunlar au ya bi kac gun gec geliyo, saat farkindan dunya da ilk biz oynamayalim diye. diablo 3 ayni gun cikio burada. saat 12 oldugunda HAHAHAHA, butun patchler vs varsa gocmelerde az olucak HAHJAHAHAHA
Avusturalya'da NA client'ı satılmıyor mu? Eğer öyleyse Amerika'daki serverlar açılmadan oyunu yükleyemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Avusturalya'da NA client'ı satılmıyor mu? Eğer öyleyse Amerika'daki serverlar açılmadan oyunu yükleyemezsin.

Onu dusundum, ama bence bize once acilcak, uc sebepten.

1-)starcraft da asia/pacific sunucularinda oynuyodum.
2-)diablo beta da 3 region veriyo secebilecegin asia bunlarin icinde, biz sea icindeyiz zaten asia pacific, starcraft da oyleydi. (NA de de oynayabiliyoduk istersek)
3-) Sabah burada satilmaya baslanicak. Millet aldi oyunu dyelim normal biri yani fan vs degil. Koydu makineye oyun calismicak mi? Sanmiyorum onu yaptircaklarina. Yuz binlerce kisi sirf oyun diye acilcak, NA de ne zaman au da acildi mi bilgisi yok, oyun calismazsa gider geri verir yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...