Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu telekomun hali

StJoe

Öne çıkan mesajlar

Gene olmazdi bir ay falan, sonucta kendi isleri, devletin isleri vesaire de aksiyor, butun Turkiye'nin yurtdisi cikisindan bahsediyoruz burada. Ayrica adamlar para da kaybediyor, dialup bu kadar pahaliyken ve yurtdisi cikislari rezaletken yari yariya falan azalmistir tahminimce dialup kullanimi.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Dialup'lan hissedilmiyor bile yurtdışı bağlantısının kötü 0ldugu en azından web sayfalarından anlaşılmıyor.Ircyide denedim bugun aynı şekilde.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

128k cable ım var.
Ankara Bilkentten bağlıyım. Hiçbir yabancı siteye giremiyorum. Oyunu 30 kere açmayı denedim. Açılış ekranını bile göremiyorum (halbuki ilk gün bu olay başladığında gece 03:00'te girip 30 dakka düşmeden oynayabilmiştim). Çok sıkılmaya başladım. Yeter...[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

Superonline bana email atmış(yani kullanıcılarına) yurtdışı çıkışlarını uydu üzerinden yaptıkları için bu hasardan etkilenmediklerini falan yazmışlar bende sol ile oyuna rahat giriyorum. ha lag var baya ama zate solla girdigimde herzaman lag oluyodu bende.[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sianure Sardokar-lvl 50 infiltrator alb/kay
Ageon- lvl 50 cleric alb/kay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...