Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Otobüste sürtünmeye 8 yıl hapis

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
Samsun’da 57 yaşındaki Recep G., şehir merkezinden Kalkanca Mahallesi'ne giden halk otobüsünde yolculardan 45 yaşındaki E.M’yi sıkıştırarak cinsel istismarda bulunmaktan 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırdı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20370261.asp

aman diyim gençler dikkat
Sosyal ağlarda paylaş

abi valla oh olsun falan diyonuz da hani emin de olamadım şimdi, çünkü malum otobüsler tıkış tıkış, bugün tramvayda bildiğin havada gittim böyle, arkamda bi başörtülü teyze, ikimizin de götleri yapıştı birbirine lan arada dönüp bakıyo böyle tip tip, sonra ben de huzursuz oldum şimdi taciz ediyorum sanıcak çıngar çıkaracak teyallam
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi valla oh olsun falan diyonuz da hani emin de olamadım şimdi, çünkü malum otobüsler tıkış tıkış, bugün tramvayda bildiğin havada gittim böyle, arkamda bi başörtülü teyze, ikimizin de götleri yapıştı birbirine lan arada dönüp bakıyo böyle tip tip, sonra ben de huzursuz oldum şimdi taciz ediyorum sanıcak çıngar çıkaracak teyallam

işte o tacizci!
Sosyal ağlarda paylaş

Ancak, mahkeme olay nedeniyle genç kadının ruh sağlığının bozulduğunu belirterek Recep G.'ye cinsel istismar suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezası verdi

bu ruh sagligi tecavuze ugrayan cocuklarda bozulmuyor anasini satayim 45 yasindaki genclerde hemen bozuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bilmem haberi okudunuz mu ama şuraya dikkat çekmek istiyorum

said:
Ancak, mahkeme olay nedeniyle genç kadının ruh sağlığının bozulduğunu belirterek Recep G.'ye cinsel istismar suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezası verdi. Recep G. kararın ardından tutuklanarak cezaevine kondu.

18 yaşının altında çocuğa amcası dayısı taciz ediyor, bir sürü insan taciz tecavüz ediyor ama psikolojisi bozulmuyor fakat otobüste sürtünce kadının psikolojisi bozuluyor.

S..eyim sizin ahlakınızı diyesim geldi. Böyle durumlarda kadın kişi çok rahatsız olduğu zaman ceza verilmesini destekliyorum insanlar biraz hayvanlıktan çıkar belki ama 18 yaş altı taciz ve tecavüz olaylarında tutuksuz yargılanan onca insandan sonra bunu görünce insan sinirleniyor istemez. Güyya referandumda çocuk istismarını azaltacak paketler vardı, neymiş o paketler merak ediyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim şirket avukatı otobüse bindiğimde elllerimi havaya kaldırıyorum, yüzümü de cama yapıştırıp öyle gidiyorum diyor :D Sırf bu olay yüzünden. Çok sakat bir durum, yapmasan bile yaptın dediler mi gidiyorsun..

Sadece intikam için beni taciz etti deyip, milleti hapse attıranlar var.

Kanunlar çok ağır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...