Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iq 160

Karea

Öne çıkan mesajlar

Killer said:

forgiver said:

işte o kızın adı Ayfer Einstein dır

ASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASFDASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDSDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASFDASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDSDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASFASDDSAFFDASDASDASDASFKASFDASDPĞKFASDASDASDAS

geç gelen rep
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

biraz daha olaylar varda girmiyim

özel değilse anlatsana merak ettim tanımıyoz etmiyoz sonuçta

ben ilkokul 3 teyken bi olay geçti başımdan. sıraya birisi abisinin mi ablasının mı ne ders kitabını koymuş. ilkokul 5. sınıf kitabı. bende bakıyodum kitaba. etrafıma toplanmaya başladılar. aaaa 5. sınıf kitabını okuyobiliyo felan diyolar. biz 3. sınıfız ya okuyamayız sanıyo mallar.

neyse sesli okumaya başladım sonra. şaşırıyolar felan. ben içimden ne alaka ya diyorum ama bozuntuya da vermiyorum göğsüm kabarıyor sdfsf. işte o zamandan beri üstün zekalı bi malım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

Karea said:

biraz daha olaylar varda girmiyim

özel değilse anlatsana merak ettim tanımıyoz etmiyoz sonuçta

ben ilkokul 3 teyken bi olay geçti başımdan. sıraya birisi abisinin mi ablasının mı ne ders kitabını koymuş. ilkokul 5. sınıf kitabı. bende bakıyodum kitaba. etrafıma toplanmaya başladılar. aaaa 5. sınıf kitabını okuyobiliyo felan diyolar. biz 3. sınıfız ya okuyamayız sanıyo mallar.

neyse sesli okumaya başladım sonra. şaşırıyolar felan. ben içimden ne alaka ya diyorum ama bozuntuya da vermiyorum göğsüm kabarıyor sdfsf. işte o zamandan beri üstün zekalı bi malım ben.

zuhahahahah hayatimda duydugum en komik ilkokul anisi azhuuahuauua
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...