Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili futbol bölümü modlarına ..

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

sleepingdeath said:

İlk mesajım şubat 2004 gözüküyor, ondan daha önce bi tarihte üye olmuştum büyük bir ihtimal. Eski tarih için bir şey diyemem ama paticik şu an da kendi çapında sosyal medyanın bir dalı durumunda, bu durumda ister istemez eşit bir yönetim lazım.

Şimdi böyle savunurmuşum gibi bir durum oluştu ama patiden kimseyi gerçek hayattan tanımıyorum baştan söyleyim.

sosyal medyanın küçük bir örneği bura. ben çok sonradan keşfetmiş olmama rağmen seviyorum.

bu forumda bir yerden banlanırsan haketmişsindir. Benim bire bir bildiklerim genel yöneticiye bandan sonra fake hesapla ana avrat düz gitmek, gif threade pr0n gifi koymak, aynı troll mesajı 14514516497 tane başlığa yapıştırmak... daha da sayabilirim. hatta bir başlıkta "bu forumu heklerim hüleyn" diye artistlik yapan birinin ip numarasını mesaj olarak atmıştı biri. burası paticik. deal with it. [email protected]'dan taciz et veya ginaly gibi ekşisözlük'te acıklı entry gir. banını açtırmanın değişik yolları var yani. ama daha hoş bir üslupla. ;) burda konuşulan şey oyun, game of thrones, ulan uo'da ne özgürdük be falan işte sen de biliyorsundur.

bak ne güzel birbirimize hakaret etmeden konuşuyoruz hem =D
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

http://3.bp.blogspot.com/_wNNTDVGpbYI/TDxhGaZzjJI/AAAAAAAAEBk/gV_I3gWQeqI/s1600/0.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_L2oScCtPX8c/TH4YWLCcxMI/AAAAAAAADzc/SMBN3gwi1aI/s1600/bak+beyim2.png

helal olsun üstad ne güzel anlatmışsın ellerinden öpmek gerek

bu arada futbol bölümü banımı kaldırın yaaa :X
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

BramStoker said:

eski misin diye soracaktım ama eski de değilmişsin.

bu forumda "burası karakedi'nin malı, istemeyen defolur gider" diye başlık vardı. onu bul ve bir oku.

system sux yazılı tişört gibi başlık.

İlk mesajım şubat 2004 gözüküyor, ondan daha önce bi tarihte üye olmuştum büyük bir ihtimal. Eski tarih için bir şey diyemem ama paticik şu an da kendi çapında sosyal medyanın bir dalı durumunda, bu durumda ister istemez eşit bir yönetim lazım.

eski benimm!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...