Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:

günlük
1 dk içinde bisikletin pedalını kırıp hemen ardından da mazgallardan geçerken arka tekerleği haşat etmeseydim iyi olacaktı. neyse sağlık olsun.

abi yat kalk kırık pedaldan ayak bileğini hörş diye keserek, mazgala sıkışan bisikletten öne doğru fırlayıp kaskın korumadığı burnun üstüne düşerken ön kollarının ikisini birden kırmadığına dua et.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah 10:30'da Isı Transferi finalim var. Kitap açık olacak sınav, çıkması muhtemel soru tiplerinden 5 tanesinin çözümünü kitabın muhtelif yerlerine cevapları yerleştirdim.

10:40 sularında okulumun yarım dönem daha uzamasının ihtimali (kopyaların gözetmenler tarafından silindirilmesi vasıtasıyla dersten kalmam veya kopyadan yakalanmamdan ötürü 1 ay uzaklaştırma alıp direk dönem uzatmam) %66, kalan %33 ise o soruları bir bir kağıda işleyip dersi geçmem. Kalan %1'lik kısım ise ortalamadan kalmam yine ki bunu aslında %66'ının içerisinde dönem uzatmamın içerisinde ele alabiliriz.

O son %1 hesabı karıştırdı, haydin ben bi 3.5 , 4 saat uyuyayım.
Sosyal ağlarda paylaş

güvercin torunum elimde can çekişerek öldü bu sabah. diğeri 3 gün önce sebebini bilmediğim bir sebepten dolayı ölmüştü. bugünkü de yuvasından çıkıp raftan aşağı atladı galiba ve öldü.

geçen sene annelerinin doğumu

http://img845.imageshack.us/img845/1712/gvercinyavrular.jpg

bu seneki müteveffa yavrular

http://img816.imageshack.us/img816/6250/img0664dh.jpg

sanırım bu yandaki şerrefsiz site inşaatı yüzünden dal bulamadı anne ve fotoğraftaki metal parçalardan yuva yaptı. yavrular da heralde yuvadan rahatsız olup mu kendilerini attılar yoksa başka bir nedenden dolayı mı öldüler bilmiyorum. çok üzüldüm ya sabah sabah.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Mr_Hand said:

günlük
1 dk içinde bisikletin pedalını kırıp hemen ardından da mazgallardan geçerken arka tekerleği haşat etmeseydim iyi olacaktı. neyse sağlık olsun.

abi yat kalk kırık pedaldan ayak bileğini hörş diye keserek, mazgala sıkışan bisikletten öne doğru fırlayıp kaskın korumadığı burnun üstüne düşerken ön kollarının ikisini birden kırmadığına dua et.

ney?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...