Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

OOOOOOOOO..OOOOOOOOOOOOO günlük... ben gelmezsem olamaz günlük…olurda (- ben olmasını istemiyorum günlük…
Hazırladığım sayfa hazır günlük..bugün biraz tembellik yaptım günlük…tamam tamam yalan söylemicem fazlaca yaptım hemde günlük….aslında işten kaytarmayı düşünüyordum ki vazgeçtim..hava yine dolmuş günlük..içini döktü rahatladı günlük….yağmuru severim&yağmurlu havada sıcak yatağımda keyif yapmayı daha severim günlük... ((-
Cuma yine gümbür gümbür geldi..nasıl geliyorsa hafta öyle geçiyor günlük tılsımlı-sihirli bu Cuma günlük…. Cumaya neler yazmışım birde sende yazayım günlük sonra sözü cumaya bırakır tüyerim..
sen ne güzel şeysin cuma...gerçekten tılsımlısın-sihirlisin cuma..hayırlara vesilesin cuma...her cuma yeni birşeylerle karşılaşıyorum cuma...üstümde biraz ağırlık var ama bahardır bahar diyip geçelim cuma bu bahar havasına fazla takılmamak lazım cuma... inan aklıma işten tüyme planları geliyor cuma... (- iyiki varız cuma... esne esne bir hoş oldum cuma...hayat güzel-güzel olana daha güzel cuma...yine her zaman ki gibi hoş geldin cuma..cuma.. öperim.... ((,
ve Cuma gelir hoş gelir… sefalar getirir..

ooooooooooo cuma . canım cuma. bak seni bekler sadece ben değil cuma ona göre cuma. kumalarım oldu cuma. sen gel bana yetiş cuma. bu molozu kaldır , hafifle cuma. yerine aşk kutusu koy cuma. açınca içinden "tılsımlı" tozlar yayılsın cuma....kapsül plazalardan içeri sızsın cuma. tozu yutan aşk içinde aşk'ı açınca 1daha keşfetsin cuma. sönmek için yana yana cuma. yangın alarmı çalsın cuma. plazalar dışarı cuma. bize güneşi sonra gökyüzündeki yıldızları göster cuma. onların altında özgürüz cuma. kapsülden çıkar cuma. bize aşk'ın hikayesini onlar altında göster cuma. örnek olsun , yürekleri ferahlatsın cuma. gelecek nesillere kadar olabilirmiş dedirtsin cuma. çok konuşmaya gerek yok sevgi gözlerin dilidir cuma.sözleri geçelim gözlerden kalbi bulalım cuma. ve yağmurda ıslandı diye onlar aşka sırtını dönmüşse çok sarılalım geri döndün cuma. yaşasın cuma .aşk için kalasın cuma.mideyi de atlamayalım , yine çok acıktıım cuma. obur'un kızı yeni ktabın adı olsun cuma. bu cuma yazıları 1düşüncenin ,1şeyin ispatı değildir cuma. 1şarkıdır sanki o cuma. daralan 1bedenden yükselen , yahut umut dolu 1yürekten çıkandır cuma. ağaçlara vuran rüzgarın dalların çıkardığı beste gibidir cuma.1ağaç sallanır bütün ormana dokunur ve konser başlar cuma. hayde hepberaber dans edelim cuma. sistemin içine edelim cuma . hop hop değiş hayat çok tonton cuma. süper bir cuma aksamı beni bekler cuma. dostlar etrafımda kale cuma. herkese böylesini nasipet cuma. lili cuma. ece doğumgünü gelmiş azmak yok cuma.sakin sakin git evine yat uyu cuma. hatırlla sabah neil douglas-klotz ile tanışma var cuma. hayat bana güzelse ,okuyana bin güzel olsun cuma. canım cuma.

şehleme teşekkürler..

aşklı-bol tılsımlı-cumalı bir gün ve hafta sonu olsun öperim seni..cuma sarılsın günlükçülere..

pinhani-haftanın sonu desem...kabak tadı vermeden kaçsam (((-

ben.
Sosyal ağlarda paylaş

ooooooooooooooooooooo.. günlük...pazartesine bırakamadım günlük..
hava muhteşem günlük..feyzayla buluşucaz günlük..hamburger yemek istiyormuş günlük.. bende bayadır yemedim günlük...mehmet beyin bilgisayarından seni yazıyorum günlük.. benim bilgisayar biraz geç giriyor...zaten şuanda yazdığım bilgisayar benim olacak günlük ona iki tane fazla günlük... ((- dedikodu yapmıyorum kendisi de biliyor günlük...neyse ne günlük..bak bizi okuyorlarmış günlük el sallayalım günlük..dikkate alıyorum söylenenleri söyle günlük.. (- üç noktayı geçmemek gerek günlük üç nokta... (- günümü kahkaha eyledi günlük..biraz durgunsun ama coştum mu coşuyorsun günlük...şimdi yemek yeme zamanı günlük... ye ye çatlıcam az kaldı günlük (-. her 1 gün güzel be günlük...hayat bana güzel..güzel olana daha güzel günlük..okuyana bin güzel olsun günlük... üç nokta günlük... (- muhteşem günlük...
hahahahaha günlük...la-la-la günlük...
sarıldım günlük..
günlük günlük öperim günlük...
aşklan günlük..aşklanın günlükçüler...aşklanayım ben...
sihirli-aşklı bir hafta sonu günlük.. ((-.

ben.

Pinhani-Bana hediye diyorum ve yol alıyorum...günlük...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...