Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

Alphan Manas'ın yazısı güzel olmuş
Karizmayı Çizdirmek İçin Gerekli Şartları Bilmekte Yarar Var.
http://www.alphanmanas.com/?p=2479&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

cidden de böyle abi, sıradanı isteyin, fazlasını verebileceğinizi düşünmeyin, vermeyin de zaten lan.

kime gerçekten fazlasını vermek isterseniz isteyin sonuç hep böyle oluyor ve olacak sonuçta.

ha dinliyor muyum ben?

yok abi, daimi bir "sabredin, şimdi işler önce çok kötüye gidecek. ama iyiye gitmeden önce oldukça berbatlaşsa bile dayanın. çünkü sizi süper bi yere çıkartıcam" yaklaşımım var.

şimdi çok zorlanacaksınız ama şu değişimleri yapalım, süper olacak her şey.

yarıda bırakırlarsa suç benim değil. ama hep suç bana kalır. bırakmazlarsa..e o zaman cidden güzel yerlere çıkartıyorum ama..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Alphan Manas..

demi abi ya.sıradanlık artık harbiden değerli bir vasıf.beş on yıl önce 'çığır açacam yönöcem sönü istanbol' kafalarımı hatırlıyorum ve utanıyorum.yurtdışında staj yaparken işyerinde ben türküm deyince mehh çekiyorlardı.sonra anladım ki benden önceki türkler baya bir abicilik oynamışlar,her işe koşturup ben bu şirketin en gözel karısıyam kafaları çekmişler.

tabe alphan manasıda eleştirmezsek olmaz...adam eyvallah fütürist takılıp izmirin körfez taşımacılığındaki potansiyelini görmüş.ama çok ince görmüş be abiii.çık bir vatandaşa sor sen hiç hayatında karaburuna gittin mi.gidiyomusun.gidermisin.
olsun zamanla giderler diyosanda arkanda baba fordçu bir belediye olcak.izmir belediyesi allaha emanet.thresome da açıkta kalmış mastırbasyon yapıyor.körfez taşımacılığı değilde izmirin background da kalan taşra kısmını taşısaydı çogzel olurdu.

tabe medya manupile p*zvnkliği kısmını anlıyorum ama medya bu abi altın kolye renkli gömlek böyle bir sektör medya.

*efsane saçmaladım hasadasd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...