Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat liseli

fenn

Öne çıkan mesajlar

Krology said:

sostizm said:

Tag'lemek mi demek?

ah ah keşke öyle olsa
bazı incicilerin(yada bana göre ilgi odağı olmak için herşeyi yapmaya hazır olanların,kişiden kişiye değişir bu tabir) kendini tatmin etme çabasında resimlerin altına kırmızı fon üstü beyaz yazıyla saçma sapan yazılar yazması gibi birşey benim anladığım kadarıyla.

Tl;dr:öcü pis bir saçmalık sıradışı olma çabasına girenlerin kendilerini tatmin etmek için kullandığı bir yöntem "bana göre"

(anlatım bozuklukları yüzünden Türkçemden utandım)

Alla alla o zaman çok da önemli bişey diil sanki, paint ile bile yapar günümüz liselisi bunu? Enişteme capslettim, abilere capsletirim başka bişey olmasın?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Krology said:

sostizm said:

Tag'lemek mi demek?

ah ah keşke öyle olsa
bazı incicilerin(yada bana göre ilgi odağı olmak için herşeyi yapmaya hazır olanların,kişiden kişiye değişir bu tabir) kendini tatmin etme çabasında resimlerin altına kırmızı fon üstü beyaz yazıyla saçma sapan yazılar yazması gibi birşey benim anladığım kadarıyla.

Tl;dr:öcü pis bir saçmalık sıradışı olma çabasına girenlerin kendilerini tatmin etmek için kullandığı bir yöntem "bana göre"

(anlatım bozuklukları yüzünden Türkçemden utandım)

Alla alla o zaman çok da önemli bişey diil sanki, paint ile bile yapar günümüz liselisi bunu? Enişteme capslettim, abilere capsletirim başka bişey olmasın?

Yok bunları yapan çok beğenisi olan sayfalar var benim bildiğim,büyük ihtimal o abi dediği adam sayfa adminidir oradada, paylaşmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...