Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cemaatin bir numarasının uygun olmayan yerlerine masaj yaptım

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

Yüksel Dilsiz diye bir adam var. Bu adam 8 erkek çocuğa tecavüzden tutuklu bulunuyor. Her nasılsa 2. Ergenekon Davası'nda hem tutuksuz sanık ve hem de gizli tanık. Adamın Ergenekon Davası kapsamında evi aranırken 17 yaşındaki 3 erkek çocuğa tecavüz ederken çekilmiş video görüntüleri ve çıplak fotoğraflar bulunmuş. Bunun üzerine Bursa'da ki cumhuriyet savcılarından ikisi soruşturma başlatmış. Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi ise "çocuğa cinsel istismar" suçundan bu adamın tahliyesine karar vermiş. Neticede bu dosya şu an Yargıtay'da. Adam ise tahliye edilince durmamış ve 5 erkek çocuğa daha tecavüz etmiş. Çocukları da para ve cep telefonu kontörü ile kandırmış. Aynı suçu tekrar işlediği için adamı alıp Bursa H Tipi Kapalı Cezaevi'ne koymuşlar. Adamla ilgili devam eden bir diğer davada ruhsatsız silah taşımakla ilgili. Mahkemeler sırasında 13 yaşından beri Nur Cemaati'nde yetiştiğini defalarca anlatmış. <>'lerinin sapkınlıkları yüzünden ayrılmış cemaatten.

2.Ergenekon Davası'nda beyanları aynen şöyle:
"Efendim ben 13 yaşındayken evimden ayrıldım, annemden, babamdan ayrılarak bir cemaatte yaşamaya başladım. Çokta güzel şeyler öğrendim. Ben hala Risale-i Nur okuyorum. Hala cezaevinde bütün külliyatım var, 15 aydır tutukluyum. 3 kez okudum bütün kitapları. Yani düşmanı değilim bu cemaatin. Hiçbir zaman cemaate zarar vermek gibi bir emel beslemedim. Ankara'da cemaatte uzun zaman bulundum. Demetevler'in sorumlusuydum.
Nur cemaati sisteminde vakıflık diye bir sistem vardır sayın başkanım. Bu vakıflık sisteminin mensupları tamamen hayatlarını sahabeler gibi bu hizmete vakfederler. Ben de onlardan biri olmak istiyorum. Ama yaşım küçük olduğundan Bursa'da ki dershanede, cemaatevinde kalmamı istemiyorlar. Tabi biz cemaatin bir numarasını biliyoruz, o ne derse o olur; bitti. Ona yakınlaşmaya çalışıyorum. "Sen söyle beni burada kabul etsinler." diyeceğim. Ve ben odasına girdim, "ben Kur-an'ı da öğrenmeye başladım, burada kalmak istiyorum, hizmet etmek istiyorum" dedim. "Tamam" dedi, "ben konuşurum sen burada kalacaksın" dedi ve "masaj yapmayı bilir misin" dedi. Bu da benim için büyük bir şeref, yani öyle bir kişiye masaj yapmak yani herkese nasip olmayacak bir şey. Masaj yapmaya başladım ayaklarına, derken uygun olmayan yerlerine masaj yaptırdı. Ben o an da bile nasıl dua ediyorum, biliyor musunuz? Ya rabbim bak beni imtihan ediyor, istediği her şeyi yaparım. Öyle safi bir inanç var içimde, çocuğum, 13 yaşımın altındayım."

Kaynak: 15.04.2012, AYDINLIK gazestesi
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

inanmak istediğin haber, en doğru haberdir.

edit: tarihe dikkat : http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=16818514&p=2

said:
Evde, Bursa'da 2000–2002 yılları arasında Jandarma Bölge Komutanı olarak görev yapan Ergenekon Davası'nın tutuklu sanıklarından emekli Tuğgeneral Levent Ersöz ile çekilmiş fotoğraflarına da el konuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

2.Ergenekon Davası'nda beyanları aynen şöyle:
"Efendim ben 13 yaşındayken evimden ayrıldım, annemden, babamdan ayrılarak bir cemaatte yaşamaya başladım. Çokta güzel şeyler öğrendim. Ben hala Risale-i Nur okuyorum. Hala cezaevinde bütün külliyatım var, 15 aydır tutukluyum. 3 kez okudum bütün kitapları. Yani düşmanı değilim bu cemaatin. Hiçbir zaman cemaate zarar vermek gibi bir emel beslemedim. Ankara'da cemaatte uzun zaman bulundum. Demetevler'in sorumlusuydum.
Nur cemaati sisteminde vakıflık diye bir sistem vardır sayın başkanım. Bu vakıflık sisteminin mensupları tamamen hayatlarını sahabeler gibi bu hizmete vakfederler. Ben de onlardan biri olmak istiyorum. Ama yaşım küçük olduğundan Bursa'da ki dershanede, cemaatevinde kalmamı istemiyorlar. Tabi biz cemaatin bir numarasını biliyoruz, o ne derse o olur; bitti. Ona yakınlaşmaya çalışıyorum. "Sen söyle beni burada kabul etsinler." diyeceğim. Ve ben odasına girdim, "ben Kur-an'ı da öğrenmeye başladım, burada kalmak istiyorum, hizmet etmek istiyorum" dedim. "Tamam" dedi, "ben konuşurum sen burada kalacaksın" dedi ve "masaj yapmayı bilir misin" dedi. Bu da benim için büyük bir şeref, yani öyle bir kişiye masaj yapmak yani herkese nasip olmayacak bir şey. Masaj yapmaya başladım ayaklarına, derken uygun olmayan yerlerine masaj yaptırdı. Ben o an da bile nasıl dua ediyorum, biliyor musunuz? Ya rabbim bak beni imtihan ediyor, istediği her şeyi yaparım. Öyle safi bir inanç var içimde, çocuğum, 13 yaşımın altındayım."

Kaynak: 15.04.2012, AYDINLIK gazestesi

internetten kaynak yok mu hiç? bir tane göster şu beyan neymiş okuyalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...