Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatile nereye gideceksiniz?

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir konu açıldı herkes bi yandan tecrübelerini de anlatsınlar mesela.

Fethiye ye giderseniz

kelebekler vadisini öve öve bitiremeyecekler kanmayın Yüzmek güzel sadece ve o vadide 1 saat gibi süre olacak koştır koştur bi hal olacaksınız. kelebek te yok denecek kadar az 2 tane gördüm (temmuzda) Şelale dedikleri şeyde normal bir havuzdaki fıskiye gibi daha ileriye gidemedim zaman bitiverdi ve profesyoneller çıkabilirmiş oraya falan falan. bence değmez

Ölüdenizin resimlerine aldanmayın ve giderseniz sabahları gidin. Sabah gidin meselesini oradakiler söylüyor çünkü ben öğleden sonra gittim ve pisti deniz

Açık taraf ta ise kayalar kaygan düşüp kıracaktım bi tarafımı

Babadağ dan atlayacaksınız fiyat araştırın. Bana geçen yaz 140 fiyat çektiler sonra duydum arkadaşlardan birisi 70 e diğeri 110 atlamış

patara pilajımı tam hatırlayamadım ismini bir de dalyan a bittim o kadar güzel deniz ve kumsal olur mu ya. Belki bu yazda oraya giderim. Hiç doyamadım. Tatilimin en güzel tarafı oydu. Turla gittiğim için verilen saaatler hiç yetmedi.

Fethiyeye giderseniz paraya kyıın ve merkeze gelin. pintilik yapıp ta bir de arabanız yoksa hiç başka yerlere bakmayın rezil olursunuz. kurbağa sesleri sivri sinekler gece 11.30 12.00 da biten minibüsler öğle yemeğinde yeşil fasulyeli herşey dahiller olan bi yere düşebilirsiniz. İsmini de hatırlayamadım kocaçalış tı aradım buldum
Sosyal ağlarda paylaş

Datçada 15ağustostan sonra rüzgar ve akıntılar artıyor o yüzden deniz dalgalı ve pis bulanık oluyor eğer gidecekseniz daha öncesinde gitmeye çalışın. Merkezde yiyecek içecek mekanlarının fiyatları uygun gidip cüzdanı bırakacam sanmıstım ama bursada standart cafe bar fiyatları mevcut. Ayrıca çay bahçelerinde bile alkol satılaibliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İnternetten verilen otel reklamlarında daha dikkatli bakmakta ve soruşturmakta fayda var

Hele hele o acentaların "ben gittim çok güzeldi" laflarına biraz daha temkinli bakmakta yarar var

Özellikle tavsiyem güvendiğiniz kişilerden tavsiye veya sağlam bi kaynağınız yoksa otellere 1 haftalık para bağlanmamalı. parayla rezil olursunuz

Tecrübe ile sabittir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...