Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

az önce onu denedim bende dediğin gibi her zaman azaltmıyor fakat şuna dikkat ettim mesela meteor attıktan sonra yerden gelen dot 3 kere critlese bile 1 kez cd azalıyor spell başına da olabilir ama emin değilim. emin olduğum en az 3-4 mob varsa etrafımda chain reaction meteor ve spectral blade le frost nova cd de en fazla 1 sn duruyor (frost nova 9sn cd rune ile)
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

az önce onu denedim bende dediğin gibi her zaman azaltmıyor fakat şuna dikkat ettim mesela meteor attıktan sonra yerden gelen dot 3 kere critlese bile 1 kez cd azalıyor spell başına da olabilir ama emin değilim. emin olduğum en az 3-4 mob varsa etrafımda chain reaction meteor ve spectral blade le frost nova cd de en fazla 1 sn duruyor (frost nova 9sn cd rune ile)

Açıkcası mantık olarak çok güzel gelse de, işleyişde o kadar da güzel işlemiyor bana göre. Acron daha hızlı çıkması lazım, o kadar critle... Kaç yaratığa kaç tane crit vuryorum. Neyse belki ilerde bir gelişme olabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Glass canondan kurtul

Crit- crit damage her zaman iyi zaten, int ile vit bi arada ustunede 50-60 allres varsa cillop oluyor

800 civari all res var pris armorla, 36k hp, %200 crit damage, %25 crit, 31k dps var

Bole dar koridorlarda vortex, invulminyon, mortar filan gelmedigi surece catir cutur kesiyorum act 3 deki hemen hemen herseyi
Sosyal ağlarda paylaş

Selam deep cuts yerine healing blades kullanmamamızın sebebi nedir ? Deep cuts çokta bi damage vurmuyor 3sn de vurduğun kadar vuruyor zaten ama crit chance la en azından her iki spectral dan biri crit kaldırıyor.Benim dps 35k 20k crit kaldırıyor parçalı halde.%8 life çekiyor ki kalabalık gruplarda bir sürü crit.Deep cuts ın damage ini bekleyesiye zaten vura vura yapıyorsun o kadarını.Bosslarda falan etkili diye mi ?

Yanlış mı düşünüyorum ve neden ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün denedim buildi gayet hoş olmuş.

Pasif skill olarak evo+critmass+blur aldım.
Frost nova için cd düşüren rune aldım ama genede 12 saniye cd kaldı anlamadım.
Glass canonu feda ettiğim için %15 buff olayını aldım life steal yerine.
Meteor denedim ama blast çok daha efektif bence bi deneyim. hani basınca etrafa patlattığınız.
Sosyal ağlarda paylaş

1h silah için, DPS mi önemli yoksa yanındaki bonuslar mı ?

Tam örnek vereyim; 1015 Dps li silah +min-max 270 bonuslu silah mı alsam yoksa diyorum

945dps veren 2.50% life stealli silah mı alsam. Ki Melee dövüşüyorum, lifesteal gayet önemli benim için, ama aradaki Dps farkı önemli yer teşkil eder mi ?

Not: Hep attack speed 1.40 bakıyorum, daha düşüklerine bakmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...