Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

http://us.battle.net/d3/en/calculator/wizard#cQXOSR!XYU!YZaYZa

bu buildle inferno act 1 de wipe yemeden akıyorum. daha iyi olabilir muhtemelen. 2h dmg yüksek as düşük bi silahla gidiyorum disintegrate de olabilir ama kite gidiyorum sürekli o yüzden zor.

barbarla geçen günlerime acıyorum..........
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

bu da benim combo blizard altında tutarak dmg buff alıyorum

Cold blooded sadece cold dmgini arttirir o targetlara, tüm dmgını değil. Cümleyi yanlış anlamış olabilirim.

Ve sadece cold dmg vuran blizzard olduğunu düşünürsek specinde, cold blooded pasivini almanı tavsiye etmem. Sen bilirsin tabi:P
Sosyal ağlarda paylaş

bende şunu anladım, tyrael nerflendikten sonra 15 20k hp ile oynanmaz ilk iş olarak hpyi 30k üzerine çektim arkadaşında dediği gibi moblar 3 atıyor ha tabi mobları biraz daha yavaş kesiyorum ama en azından reskill maaduru olmuyorum, bu hp ile arcane spec denemedim direk blizzard spec geçtim alışmam biraz zaman aldı ama akıcı oldu gibi.Eve geçtiğimde daha kapsamlı deneyip kritiğini tekrar yaparım :d
Sosyal ağlarda paylaş

O disintegrate kağıt üstünde güzel de, sabit durman gerekiyor kullanmak için. Sonra kafaya mortarlar, ranged abilityleri vesaire akar maymun oluruz.

Blizzard + hydra kite'ın olayı biz mob abilitylerinden arcade oyunlardaki gibi kaçarken onların vuruyor olması.

Geçen gün kendimi ATARI günlerine dönmüş hissettim Act 3'teki kuş packlerini keserken, sürekli fireball fışkırıyor, aralarından kaçıyorum, dokunduğu anda ÖÖÖÖÖ
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

O disintegrate kağıt üstünde güzel de, sabit durman gerekiyor kullanmak için. Sonra kafaya mortarlar, ranged abilityleri vesaire akar maymun oluruz.

Blizzard + hydra kite'ın olayı biz mob abilitylerinden arcade oyunlardaki gibi kaçarken onların vuruyor olması.

Geçen gün kendimi ATARI günlerine dönmüş hissettim Act 3'teki kuş packlerini keserken, sürekli fireball fışkırıyor, aralarından kaçıyorum, dokunduğu anda ÖÖÖÖÖ

hele birde lag varsa fenalara giriyordum ben o olaydan dolayı, act3 yarasa mıdır dinozor mudur neyse artık birde spear atan moblar hayata küstürmüştü beni hpyi arttırınca dalga geçiyorum puştlarla:D

edit: ayrıyetten disintegrate skilli soloyken kullanılmaz cok yüksek bi gearın yoksa ha diyorsan ben 3 saniyede ölmeden her şeyi keserim kullanırsın ama şuanda o mümkün olmadığından zor.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

http://www.youtube.com/watch?v=Wm0P9paAT8c
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

şu fazladan damage absorblayan rune'la mirror kullanıyorum açıp dis castliyorum gayet ölüyor champ packler. olmadı 2sn kitelıyorum disle yavaştan :)

hoş daha helldeyim ama ne bileyim. çok zor bir durum olursa diyede slow timelı archon var çohoş.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz para biriktirmeye çalışıyorum infernoya gelmeden ama item ala ala 150k oldu daha çok büyük sıkıntı var.

şöyle inf act1den çok sağlam bi legendary amulet ring bir şey düşsede gearı alsam direk :)

ayrıca konuyla alakalı olarak, blizzard hiç damage vurmuyormuş gibi geliyor bana ya o bakıma.. ayrıca distede slow var 1 blizz atana kadar 3-4 saniye dis castleyerek kitelayabiliyorsun, hayvan gibi bir ayvan gelincede archon slow time baya iş yapıyor inftede giderim ben böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

bak şimdi sen bliz atarken hero arkaya dönüyor elini kaldırdıktan sonra blizz iniyor ve sen devam ediyorsun, 3 saniye slowluyor.

dis direk castliyor ve 3 sn slowluyor.

yani amacın sadece slow için kullanmaksa dis daha avantajlı aslında bence.

ha damage için diyorsan ondada 0.5 saniye oynuyor, bana böyle daha kullanışlı geldi ondan yazdım işte bence bir deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk packte bize hak verirsin.

Blizzard atana kadar dediğin, blizzardı koşarak atıyorsun, sonra koşu yoluna hydra koyuyorsun geriden signature ata ata uzuyorsun. Disintegrate single mob'a karşı çok avantajlı değil zaten, arcane orb daha çok vuruyor.

Kaldı ki infernoda tek yiyeceksin her attacktan ve seni range'den sen tepki veremeden öldürecek; (diamond skin olsa da tek yiyorsun genelde)

Mortar
Arcane Enchanted
Poison pool
Teleport
Vortex
Molten

gibi elite abilityleri var ve helldeki gibi 2-3 abilityle değil, 5 abilityle geliyor eliteler. Ayrıca packler arasında skill değişirsen NV buff'ın 0'lanıyor, o yüzden birini onla keseyim birini bunla diyemiyorsun.

Atıyorum; mortar, reflect, molten, teleport, wall geldiğinde disintegrate moba değmeden 10 kere falan ölürsün muhtemelen.

Bir de hellde para kasmakla uğraşma, 150k dediğini tek butcher runda gözü kapalı kazanıyorsun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...