Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Battle.net EU sitesine girdiğimde sağ üstte anca WoW karakterlerim çıkıyor benim, ne yaptıysam düzeltemedim. Ya bir hata var ya da çok basit bişey hakkında mallık yapıyorum :p

Hatta forumdaki postlara cevap atamıyorum D3 yok gibi gördüğü için, benden değil galiba problem :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ticket açtım napayım.

Bende 270k DPS, 5m Toughness oldu hala Torment 1'de yavaş ilerliyorum, 2'ye geçmeye cesaret etmedim. Gene şişirmişler her şeyi. Sen daha 63'sün diye gidiyor heralde ama sona yaklaştıkça zorlaşır o, Master'a inersin mecbur.

Birsürü sayfa okumaya üşendim, build söyleyin bana. Ben Thousand Fists ile Spirit build edip AoE alevli olan Tail Kick ile kullanıyorum, Life ve LoH köklesin diye Earth Ally var, arada da Cyclone ve Seven Sided atıyorum. Amele miyim, var mı Spirit builder ya da spender "şöyle şöyle daha iyi olur" önerileriniz?

Bot gibi farm yapmak istemiyorum, biraz da eğlenceli olsun yani, basılı tutup gitmiyim mümkünse :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün gece baya oynadım Char ın statları ile. Resistleri 700 é çektim life On hiç 4k yaptım hp de yüksek baya geç olsun güç olmasın modunda geziyorum ama bazı packleri kesmek harbiden çıldırtıyor dün vardı deli gibi koşan ranged Creep nightmare almış bi de elektrik zımbırtıları vardı zar zor cyclone ile çekip 2 tane vuruyorum Hop fear yiyorum onlar da uzaklaşıyor falan herhalde 20 dk sürdü kesmem ahuha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...